Akkarin85

Wałcz

Obserwowani

5 użytkowników

Obserwujący

8 użytkowników

Zobacz wszystkich
Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjna figurka! Jakość produktu jest zaskakująca. Figurka wykonana z dużą starannością oraz dokładnością. Jest bardzo szczegółowa wygląda jak "żywy" olbrzym.
Jest świetnym urozmaiceniem zestawu startowego ze smokami.


Naprawdę świetna gra ekonomiczna, której celem jest zdobycie jak największej ilości punktów zdobywanych za różne kategorie. Zasady gdy co prawda do najłatwiejszych nie należą, są dość rozbudowane- jednak w niczym to nie przeszkadza. Zawiera bardzo duża liczbę elementów dobrej jakości. Rozgrywka za każdym razem jest inna ponieważ gra zapewnia bardzo dużo możliwości rozwoju naszego gospodarstwa. Pomimo małej interakcji gra nie jest nudna, każda rozgrywka jest ciekawa.Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Czytając opinie innych użytkowników dostrzegam dużo negatywnych... Jednak jestem zdania że GRA NIE ZASŁUGUJE NA TAK WIELKĄ KRYTYKĘ. Osoby które kupują grę dla samego tytułu mogą czuć niedosyt, jednak osoby z szerszą perspektywą dla których poza tytułem znaczenie ma również rozgrywka, klimat czy wykonanie będą zadowolone. Wykonanie gry zasługuje na wielki plus! Sama grafika, opisy z kart- są naprawdę czymś wyjątkowym. Gra ma swój unikatowy klimat. Dużo osób jako wielki minus wskazuje znikomy a wręcz nieistniejący poziom interakcji- fakt, gra ma jej niewiele, ale nie jest to minusem tej gry. Ja osobiście uwielbiam gry z dużą interakcją, jednak nie oznacza to że skreślę grę bo ona jej nie ma... Bowiem nie każda gra musi opierać się na dużej interakcji między graczami. Rozgrywka zgodzę się - nie jest przepełniona dynamiką, jednak ma swój styl i mi osobiście przypadła do gustu. Posiada małe niedociągnięcia jednak należy zauważyć że nie przeszkadzają one w rozgrywce, więc nie są minusem. Bohaterowie są odpowiednio zbalansowani, wydaje się że jeden może mieć przewagę nad innym lecz to tylko samo wyobrażenie, bo prawda jest inna - wystarczy dobrze wykorzystać potencjał każdego z bohaterów i szanse stają są wyrównane (więc dziwią mnie negatywy graczy co do tej kwestii). Podsumowując- może i nie jest idealna, może i ma parę niedociągnięć jednak to na prawdę w niczym nie przeszkadza, nie wpływają one na rozgrywkę. Gra ma coś w sobie i można czerpać przyjemność z grania. Jak dla mnie zasługuje na 4 jest dobrym, solidnym produktem godnym uwagi.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Dodatek dodaje grze jeszcze więcej charakteru oraz wnosi do rozgrywki kilka nowych opcji. Nowe lokacje oraz dodatkowy gracz są bardzo przydatne. Wszystkie elementy zostały solidnie wykonane a na kartach znajdziemy świetne grafiki dokładnie jak w podstawce. Podsumowując- świetny dodatek :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Zasady są naprawdę proste, można je zrozumieć już przy pierwszej testowej rozgrywce. Wszystkie informacje przedstawiono graficznie na planszy w bardzo czytelny sposób. Nawet osoby bez znajomości języka radzą sobie świetnie, więc nie stanowi on problemu. Jakość poszczególnych komponentów jest na dobrym poziomie, nie ma do czego się przyczepić. Sama rozgrywka przynosi wiele emocji. Gra godna polecenia:)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Kasja_13

Liczba recenzji: 3

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 148

Mariusz

Liczba recenzji: 6

JediPrzemo

Liczba recenzji: 135

TrucicielX

Liczba recenzji: 58

Lord_riv

Liczba recenzji: 1

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 108

Kasja_13

Liczba recenzji: 3

Justknowleo

Liczba recenzji: 0

Jerza

Liczba recenzji: 3

Aguthek

Liczba recenzji: 47

Skaju

Liczba recenzji: 116

Sbrola

Liczba recenzji: 8