Aleksandra

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry dodatek, sprawia, że gra staje się ciekawsza - jeden z graczy wciela się w złego Wu-Fenga i uprzykrza życie pozostałym. Gra jest bardzo wyważona, tzn. żadna ze stron (ani Taoiści, ani Wu-Feng) nie jest silniejsza i rozgrywka zwykle jest bardzo wyrównana. Duży plus za tryb grania 1 na 1 (1 Taoista na Wu-Fenga). Nowe elementy (podziemia, demony przywoływane przez Wu-Fenga, krwawe mantry) bardzo "odświeżają" całą grę, zwłaszcza jeśli komuś już sama podstawa się trochę nudzi.


Jak dla mnie ideał :)

Dodatek z kartami - co istotne, wprowadza Przedmioty Muzealne, czyli karty badaczy z przedmiotami, które są zazwyczaj bardzo korzystne dla graczy;) To dodatkowo umila i ułatwia rozgrywkę przeciwko wielkiemu przedwiecznemu.


Dobry, solidny produkt

Gra wymaga spostrzegawczości i planowania ruchów. Interakcje między graczami wynikają z tego, że każdy dąży do ułożenia nieba według wybranej przez siebie konstelacji, natomiast trudno jest bezpośrednio przeszkadzać innemu graczowi. Zasady są bardzo proste, obrazki śmieszne, gra się nie nudzi;)