Arizonna

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

Świetna gra, jak najbardziej zasługująca na wszelkie nagrody, które otrzymała :) dobrze grało mi się w nią w 2 oraz w 3 osoby, bardzo pozytywnie oceniam zmianę setupu, zależnego od liczby graczy. Również losowość dostępnych akcji runda po rundzie jest istotna.
Osobiście jestem zachwycona Agricolą :) 5/5


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Przy pierwszym podejściu do gry we dwoje było ciężko, bo było już późno, bo instrukcja nie zawsze jasna, bo tyle możliwości, tyle do przetworzenia... i odłożyliśmy grę na inny dzień. Latem drugie podejście... i gra mnie po prostu urzekła :) Jest świetna, bardzo klimatyczna, ma intrygujący mechanizm, dużo akcji do wyboru podczas tury, sporo opcji rozszerzenia rozgrywki, losowość i regrywalność. Ciągle korci mnie, by do niej powracać, ciągle mi mało. Gdy już pojmie się wszelkie zasady i możliwości, gra nie wydaje się tak trudna. Potrafi zaskoczyć, gdy myślimy, że gramy razem, a potem okazuje się, że ktoś był Zdrajcą. Plus również za to, że mimo iż podczas gry jest się raczej drużyną, to pod koniec każdy ma swoje ukryte cele i jeśli udało mu się je wszystkie spełnić - wygrywa. Polecam, osobiście uwielbiam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetnie wykonana (te figurki! ta plansza!), klimatyczna i droga gra. Kupiłam na innym serwisie niż Rebel, o 100zł taniej ;)
Wreszcie jakiś naprawdę dobry tytuł o wikingach! Przyjemnie się gra i nawet jeśli się przegrało, nie demotywuje to do rozpoczęcia gry od nowa. Chce się wracać do tego, ktoś mi powiedział, że jest to "gra na raz" i okazało się, że bardzo się mylił. Polecam, w moim przypadku jak narazie grana we dwoje i bardzo pozytywnie oceniamy Blood Rage. Poluję na dodatki :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Solidny produkt, bardzo ładna oprawa graficzna, zasady przystępne, rywalizacja, taktyka, pomysł... wszystko oceniam jak najbardziej pozytywnie, miło mi się grało we dwoje, aczkolwiek pierwsza rozgrywka zajęła prawie 3 godziny. Co wcale nie jest wadą, o ile ma się tyle wolnego czasu, ale w końcu taki urok gier tego gatunku :) siedziałoby się nad nimi najchętniej bez końca, obmyślając coraz to nowsze strategie i zagrywki. Polecam, nie zawiodłam się!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo sympatyczna gierka, wymaga obmyślania taktyki, logicznego myślenia i jest tutaj wyczuwalna rywalizacja, bo przecież o nią w tej grze chodzi. Mi bardzo się spodobała i chyba na nią zapoluję, tylko czekam na ewentualną wersję zrobioną bardziej dla 2 graczy (słyszałam coś o "Zamku"). Oczywiście tu też się da, ale ja grałam w 4 osoby i wtedy wszystko ma więcej sensu, emocji itp. Polecam :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Red5

Liczba recenzji: 5

Cebula

Liczba recenzji: 10

Maemi

Liczba recenzji: 10

Michał

Liczba recenzji: 82