Bartosz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Zdecydowanie warto posiadać to rozszerzenie. "Pomarańczowe" karty urozmaicają rozgrywkę i wnoszą wiele świeżości. Mimo wspaniale wykonanych monet oraz dodatkowych plansz, denerwuje mnie fakt, że teraz oprócz samych kart są one potrzebne do gry, ale to moje jedyne zastrzeżenie do tego dodatku. Tematyka i nowe pomysły na rozgrywkę (odkładanie kart zwycięstwa poza talię) zasługują na 5.


Jak dla mnie ideał :)

Genialna gra. Dokładnie tego od niej oczekiwałem. Mnóstwo taktyk i kombinowania. Dosyć długo szukałem gry strategicznej, która posiadałaby proste do opanowania zasady, a przy tym była na tyle skomplikowana, że z każdą partią można "poznawać" ją coraz bardziej ;)
Wystarczy zagrać raz i wciągnie na długie godziny.


Jak dla mnie ideał :)

Dominion to jedna z najlepszych niekolekcjonerskich karcianek. Dodatek Intryga zawiera zdecydowanie bardziej skomplikowane karty niż podstawka. Rozegrałem już ponad 100 partii mieszając podstawkę z dodatkami intryga oraz seaside - każda rozgrywka była zacięta i emocjonująca. Obowiązkowa pozycja dla posiadaczy innych Dominionów ;)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra gra z prostymi do opanowania zasadami. Idealna jeżeli chcemy zapoznać kogoś z tematyką gier karcianych (tych lekkich, łatwych i przyjemnych). Pomimo banalnych zasad jest całkiem sporo możliwości kombinowania i obmyślenia własnych strategii. Wahałem się między 4 a 5, ale po namyśle Cytadela w swojej kategorii spełnia swoje zadanie w 100%. Polecam.