Bartosz Mikołaj

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

W porządku, bez rewelacji

Ciekawy dodatek, ale zdecydowanie przydatny wyłącznie do Łowcy. W innym przypadku można znaleźć kilka ciekawostek, jak lokalne wariacje wampirów, ale ogólnie będzie raczej nieprzydatny. Jeżeli jednak mamy drużynę Łowców to można kupić nawet posiadając już Requiem - nowy sprzęt, taktyki i organizacje mogą się przydać, a dodatkowo można zaskoczyć graczy naprawdę niestandardowymi wampirami.


Dobry, solidny produkt

Gra jest warta polecenia - sporo kombinowania, mnóstwo śmiechu i jeszcze więcej zabawy. Gra się naprawdę przyjemnie i choć zasady są zdecydowanie inne niż w karcianym Munchkinie to humor pozostaje ten sam. Gry zajmują jednak sporo czasu, więc nie warto siadać jeżeli ma się nie więcej jak pół godziny czasu...


Dobry, solidny produkt

Dobre koszulki, karty się z nich nie wysypują i nie ma większego problemu z tasowaniem. Za tą cenę to tylko kupować.


Jak dla mnie ideał :)

Świetny dodatek do dobrej gry i najśliczniej wykonana książka ze stajni White Wolf'a jaką przyszło mi posiadać. Czyta się naprawdę przyjemnie i oprócz przedstawienia sytuacji wampirów w starożytności posiada wiele sugestii do wykorzystania w trakcie gry w cesarstwie rzymskim. Jeżeli komuś podobają się te czasy to jest to książka którą spokojnie można polecić. Pewnym mankamentem jest fakt, że w podręczniku brak jest statystyk dla starożytnego wyposażenia - trzeba samemu je opracować albo skorzystać z dodatku Armory. Niedługo ma się ukazać errata która to nadrobi, ale nawet bez niej jest naprawdę wspaniała książka.


Dobry, solidny produkt

Porządne woreczki, ale trzeba brać pod uwagę wielkość przy zakupie.