Chinta

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Grałem ostatnio u znajomych w wariant podstawowy. Gra wciąga i napędza rywalizację i podejmowanie ryzyka. Bardzo istotne znaczenie ma dobry wybór przy dokupywaniu składników między rundami. Losowość przy wyjmowaniu z woreczka potrafi namieszać ale nie przeszkadza zbytnio. Mechanizm szczurzych ogonów wyrównuje nieco szanse graczy zostających z tyłu na początku gry. Ogólnie to gra mnie przekonała i pewnie się w nią zaopatrzę.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Tajniacy ale z obrazkami zamiast haseł. Osobiście wolę słowną wersję ale przy międzynarodowym towarzystwie obrazki świetnie się sprawdzają.


Fajny dodatek. Jeszcze nie ograłem wszystkich modułów ale tchnął nowe życie w Splendor co zachęciło mnie ponownie do grania. Polecam. Na ten moment najbardziej podobają mi się wprowadzone alternatywne warunki zwycięstwa.


Chyba ulubiona gra mojej żony. Ja z przejedzenia nią mniej nieco ją lubię ale niedawno dodatek na nowo wzbudził moje zainteresowanie graniem w ten tytuł. Każdemu warto polecić, zwłaszcza ze grę tłumaczy się w parę chwil a przyjemność obcowania z żetonami wciąga mocno i na długo.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Więcej tego samego. Jak ktoś lubi, zwłaszcza w większych grupach to bardzo doceni.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Tomasz

Liczba recenzji: 6

Bubu2pl

Liczba recenzji: 2