Damian

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Daje 4 tylko ze względu na długość książki, klimat świetny, wszystko to co w WH najlepsze, dużo intryg, ciekawe przedstawienie maga, oczywiście dużo heroicznej odwagi, no i krasnoludzcy zabójcy (trolli i nie tylko ;))


product.rating.0

kości ładne choć moim zdaniem liczby niższych wartości (1-7) są za mało widoczne i przy grze w zacienionym pomieszaniu mogą sprawiać pewną trudność...

Woreczek dobrej jakości lecz trochę malutki jeśli ktoś chce jak ja wykorzystać go do ogólnego zbioru wszystkich swoich kości to może sie przeliczyć bo wchodzi max 15 kostek :(


Dobry, solidny produkt

Świetny system, zapewniający zupełnie inna zabawę niż typowe RPG, wprost nie wyobrażam sobie by na sesji nie było piwa albo miodu pitnego :) Choć tratuje go raczej jako przerywnik jak już ekipa jest zmęczona Młotkiem, wampirem czy Neoroshimą ;)
Duża liczba klas postaci nei przekłada sie niestety na ich grywalność, przynajmniej u mnie i tak wszyscy biorą Warchoła, pijanice albo rębajłę ;)

jeśli chodzi o wydanie to mapka jest rewelacyjna, gorzej z podręcznikiem, jako ktoś przyzwyczaił sie do tego jak wydawany jest WHRP to może się trochę rozczarować.


Dobry, solidny produkt

Wysoką ocenę daję za sam system, bo naprawdę rewelacja świat ciekawy mechanika prosta i gra sie przyjemnie. Gorzej z wydaniem, mapka świata wygląda jak odbita na ksero :/ a podręcznik... no cóż do Warhammera to mu daleko...


Dobry, solidny produkt

rewelacja, pozwala w pełni grać w Bretonii, Ba! nawet zacząć tam grę jako Bretończycy :) Jeśli masz znudzoną drużynę która w imperium wszystko już widziała to czemu nie wysłać ich do Bretonii :)