Damian

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Bardzo przyjemna gra kooperacyjna do gry z mniejszymi dziećmi (3-6 lat) dająca dużo zabawy i radości. Proste zasady i przygotowanie do gry. Dobrze wykonana. Rozwija pamięć i koncentrację.
Gry wyłącznie dla dzieci bądź gry z dziećmi. Dzieciom sprawia wiele frajdy gdy "potwór trafi do szafy". Dorosłego szybko znudzi.
Poziom cenowy satysfakcjonujący.

Ogólna ocena: 4


Gra dla dzieci i dorosłych - gram w nią z żoną i córką (4 lata). Dla córki oryginalne zasady na początku były zbyt trudne i trzeba było je lekko zmodyfikować ale to akurat wielki plus dla tej gry, że można się dobrze bawić nawet gdy wiadomo kto jakim żółwiem gra.
Ogólnie dość proste zasady i mechanika. W grze mamy losowość jak i potrzebę opracowania strategii. Losowość w tej grze mi nie przeszkadza, nawet powiem, że dodaje element zaskoczenia co wymusza modyfikację obranej strategii.
Szybkie przygotowanie do gry jak i późniejsze jej spakowanie, dobre wykonanie. Idealna do gry z dziećmi zaczynających naukę liczenia, dodawania i odejmowania.

Oceniam grę na: 4 plus
Nie daje piątki bo uważam, że cena gry jest trochę za wysoka. Idealny przedział cenowy dla tej gry powinien mieścić się w granicach 50 zł. Wtedy też była by idealna na prezent dla każdego.


Dobry, solidny produkt

Gra dobrze i solidnie wykonana dająca podczas składania tras małym chłopakom dodatkowej frajdy. Za grą przemawia jej proste reguły - nie trzeba praktycznie czytać żadnej instrukcji. Nadaje się dobrze na prezent urodzinowy dla małego chłopca w wieku 7-8 lat. W grę może zagrać każdy zarówno mały chłopiec jego tato a nawet dziadek. Gra jednak dość szybko się nudzi.

Plusy:
+ dobre wykonanie
+ proste reguły
+ można układać różne trasy

Minusy:
- szybko się nudzi


RachCiach

Liczba recenzji: 18