Daria

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Gdy kupowałam tę grę myślałam, że będzie fajna i tyle, taka od czasu do czasu do pogrania. Okazała się jednak ekstra! Grana w cztery osoby jest bardzo fajna i mocno się różni od gier planszowych, które dotychczas znałam. Jest mocno nieprzewidywalna i każde planowanie twojego ruchu moze zostać w dowolnym momencie zniweczone przez innego gracza. Mocna rywalizacja i wiele śmiechu przy niej mieliśmy. Mogę ją z czystym sumieniem polecić jako pozycja na imprezy w większym gronie graczy.


Lekkie odświeżenie do gry. Karty wprowadzą ciekawe pola dla robotników, co urozmaica trochę rozgrywkę. Dodatek dośc ciekawy i myślę, że warto kupić dla tych paru dodatkowych kart.


Jak dla mnie najlepszy z mniejszych dodatków. Wprowadza więcej możlwiości budowania miasta no i przede wszystkim, trochę zmieniła sposób jego budowania, co jest ciekawym urozmaiceniem. Serdecznie polecam wszystkim, jako jeden z obowiązkowych mini dodatków .


Dodatek ten na pewno wprowadzi więcej negatywnej interakcji w grze. Bardzo polubiliśmy je i na stałe zadomowiły sie w naszej talii, gdyż wprowadzają element "nieobliczalności" i w ich towarzystwie, trzeba być czujnym do samego końca gry. Wykonanie kart niczym nie odbiega jakością, od tych podstawowych.


Jak dotąd najładniej wykonana gra planszową jaką mam w swojej kolekcji. Bardzo proste zasady i idealnie nadaje się dla 2 osób (w większym gronie jeszcze nie testowana). Rozgrywka około godzinna i bardzo przyjemna. Na pewno będziemy dokupować dodatki, bo po juz kilku rozgrywkach zna sie wszystkie karty.


Michał

Liczba recenzji: 82