Dariusz

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

1 użytkownik

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Rozegrałem już kilkanaście partii. Gra jest solidnie wykonana. Plansza jest piękna, karty bardzo dobrej jakości. Do rozgrywki losujemy 7 kart wydarzeń spośród 30, co w pewnym stopniu modyfikuje każdą partię. Bardzo mi się ten patent podoba. Załączone figurki są dosyć małe, jednak dodają klimatu i miażdżą konkurencyjną Grę o Tron, w której jednostki są przedstawiane w postaci drewienek. Wraz z podstawką zakupiłem dodatek Rogaty Szczur, który dodaje nowe karty oraz, co najważniejsze, piątą stronę konfliktu. Na planszy robi się ciasno, a trup ściele się gęsto.

Niestety nie jest to gra dla 3 osób. Swoją pierwszą rozgrywkę rozegraliśmy właśnie we trójkę, ponadto bez Khorne i gra była słaba. Jeśli już musicie grać we 3 osoby to koniecznie jedna ze stron musi grać bogiem wojny. Rozgrywka we 4 osoby jest już bardzo dobra, zaś partia pięcioosobowa dostarcza niezapomnianych wrażeń. Podobnie jak w większości planszówek - im więcej osób, tym większa frajda.

Mimo lekkich zgrzytów z kartami z dodatku (nie są kompatybilne z tymi z podstawki), polecam kupić grę wraz z rozszerzeniem (które balansuje rozgrywkę - między innymi osłabiając Khorne) i delektować się na prawdę zaciekłą i krwawą produkcją w świecie Warhammera.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Agasia

Liczba recenzji: 74

Schatan

Liczba recenzji: 48