Disposable89

Łowca

Lidzbark

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

7 użytkowników

Zobacz wszystkich

Dixit jest grą, którą można polecić każdemu. Gra świetnie sprawdza się wśród młodszych i starszych grup graczy. Kupując Dixit, warto dokupić do niego dodatki (lub Dixit Odyssey), żeby zwiększość różnorodność kart i ilość frajdy. :)


Bardzo ładnie wydana gra, która spodoba się każdemu ze względu na ciekawe i inspirujące ilustracje. Dużym plusem gry jest jej uniwersalność - gra będzie hitem zarówno w grupie znajomych, jak i na rodzinnych spotkaniach.


Talisman to dość prosta, ale wciągająca gra. Reguły są nieskomplikowane i łatwo je wytłumaczyć, a figurki i rozmiar gry robią wrażenie, szczególnie kiedy dokupi się dodatki do gry. Wadą gry jest bardzo duża losowość, przez co nie jest to gra dla wszystkich. Jeśli szukasz gry fantasy, która jest łatwa i przyjemna (ale i długa), albo gry dla ludzi zaczynających przygodę z planszówkami, to Talisman jest dobrym wyborem. Nie jest to natomiast tytuł dla doświadczonych graczy, szczególnie nie dla tych którzy lubią strategiczne granie, ponieważ decyzji w grze jest niewiele, a wygrana zależy od przypadkowo dociąganych kart i pomyślnych rzutów kostką.


Borut7

Liczba recenzji: 12

Jovaen

Liczba recenzji: 18

Neoptolemos

Liczba recenzji: 215

Patryk

Liczba recenzji: 0

Abelson

Liczba recenzji: 36

Tomasz Łukasz

Liczba recenzji: 0

Krzysiek

Liczba recenzji: 0

Dominik

Liczba recenzji: 0

Beata

Liczba recenzji: 8

Jakub

Liczba recenzji: 2

mehdi

Liczba recenzji: 44

Mroku_08

Liczba recenzji: 27

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 108

Neoptolemos

Liczba recenzji: 215

Abaddon1991

Liczba recenzji: 0

Buglas

Liczba recenzji: 14

Arasz

Liczba recenzji: 14