Dorota

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna gra dla dzieci, potrafi przyciągnąć uwagę nawet ruchliwych dzieci na dłużej:) oraz dostarcza wiele emocji (nie zawsze pozytywnych - ale o to chodzi, by dziecko uczyło się radzić sobie z przegraną:). Dodatkowym atutem tej gry jest jej dobra jakość w dobrej cenie.


Dobry, solidny produkt

Gra została zakupiona dla synka koleżanki i podobno sprawdziła się bardzo dobrze! Przyciągnęła uwagę dziecka na bardzo długo (a trzeba zaznaczyć, że należy on raczej do dzieci 'ruchliwych':) i uprzyjemniła codzienne ćwiczenia logopedyczne. Dodatkowym atutem tej gry (jak większości gier Alexander) jest dobra jakość w dobrej cenie.


Jak dla mnie ideał :)

Kolejny egzemplarz dla dzieci znajomych;]

Zdecydowanie polecam,
Rebel oczywiście spisał się na 6!


Jak dla mnie ideał :)

Nie znam jeszcze żadnej osoby, która by zagrała w tą grę i jej się nie spodobało;]
Nie jest to osobiście moja ulubiona gra (chyba jednak wolę coś bardziej złożonego:) ale tak jak zostało napisane już: to jest po prostu klasyka.
Niekwestionowaną zaletą tej gry jest również szereg różnych dodatków, którymi w ciekawy sposób można skomplikować sobie grę.

Zdecydowanie polecam na długie zimowe wieczory czy to w gronie rodzinnym, czy też wśród znajomych.


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjna gra zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców.
Gramy w nią już od paru lat i muszę przyznać: nie nudzi się!

Losowo układana plansza oraz zdobywanie surowców za pomocą rzutów kośćmi (które zachowują się często tak jakby nie znały zasad rachunku prawdopodobieństwa:) sprawiają, że każda rozgrywka jest inna.
Z drugiej strony Twoje decyzje, gdzie i w co zainwestujesz również mają duże znaczenie.

Zdecydowanie polecam!