Emilia

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Kolejna gra z tych trudnych, która zakupiłam do swojej planszowej szafy. Zdecydowanie nie zawodzi. Bardzo dobra grafika, wykonanie elementów gry. Czas rozgrywki sięga nawet 3 godzin lecz nie da się tego zauważyć gdyż gra jest świetna i szybko leci czas. Im więcej razy się w nią gra tym więcej kart się zapamiętuje, co pomaga w rozgrywce. Gra jest fenomenalna dlatego z utęsknieniem czekam na pierwszy do niej dodatek. Polecam!


Z początku myślałam, ze to gra dla dzieci ale później się okazało, ze to gra w która dorośli także z checia grają. W łatwy sposób uczy myślenia i analizy aby jak najszybciej dojść do końca. Łatwa gra 10/10. Zdecydowanie polecam ją zarówno dzieciom jak i dorosłym!


Mega gra zarówno dla graczy początkujących jak i zaawansowanych. Jest bardzo prosta ale może wciągnąć nawet na kilka godzin. Idealnie się w nią gra na rodzinnych spotkaniach. Bardzo prosto napisana instrukcja, dzięki czemu szybko można przejsc do właściwej rozgrywki.


Super gra towarzyska. Ogromnym plusem i malutkim minusem jest czas jej rozgrywki, gdyż trzeba poświecić na nią niemało czasu. Starannie wykonane szczegóły postaci robią ogromne wrażenie. Przez bardzo długi czas gra nie wymaga zakupu jakiegokolwiek dodatku gdyż nie da się w nią tak często grać żeby się znudziła. Najbardziej podoba mi sięotyw spotykania na polach z innymi graczami, a następnie pojedynek. Super gra na pół dnia, polecam :)


Super gra dla osób chcących spędzić wspólnie miły wieczór. Wymaga wielkiej kreatywności i dostrzegania szczegółów, a następnie łączenia ich co bardzo pobudza wyobraźnie. Ogromnym plusem jest interakcja miedzy graczami, która zbliża wszystkich do siebie. Zdecydowanie polecam te grę na wieczór ze znajomymi :)


Sepiky

Liczba recenzji: 16

Wizard_Soul

Liczba recenzji: 27

Janoczek

Liczba recenzji: 45

Vanillamagic

Liczba recenzji: 120

Wiktor

Liczba recenzji: 0