Janoczek

Gwiazda

Obserwowani

13 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

12 użytkowników

Zobacz wszystkich

Dobrze widzieć nowe zapowiedzi w sklepie, zestaw zawiera 3 statki pomalowane inaczej niż dotychczas, dostajemy nowe karty (w tym inne wersje Poe'a i Temmina). Trochę szkoda, że w grze mamy taką mnogość pilotów do A-winga RZ-2, podczas gdy RZ-1 ma ich wciąż tylko dwóch. Martwi mnie też cena, we wcześniejszych falach takie squadron packi kosztowały 139,95zł, a nie było to wcale mało..


Dobrze widzieć nowe zapowiedzi w sklepie, TIE/rb był statkiem wyczekiwanym przez wielu graczy Imperium już w pierwszej edycji. Jest też w swojej frakcji dość nieoczywisty - jest taki "ciężki" (jak wskazuje nazwa). Martwi mnie coś innego - cena, we wcześniejszych falach statki tego rozmiaru kosztowały 99,95zł, a nie było to wcale mało...


Jak dla mnie ideał :)

Coś pięknego!

Talia obrażeń z TIE Interceptorem została bardzo dobrze wykonana, w srebrnych miejscach farba jest błyszcząca. Kolory są bardzo ładne, a cena dość przyzwoita. Nie jest to nic niezbędnego do gry, ale myślę, że warto się zaopatrzyć w jedną z tych talii, w celu podniesienia estetyki i klimatu rozgrywki.

Mi osobiście przeszkadza zwiększony rozmiar - karty mogą nie mieścić się na mniejszych stołach.

Nie wiem natomiast, skąd w sklepie informacja o tym, że są to produkty limitowane - na stronie oryginalnego wydawcy nie znalazłem takich stwierdzeń.


Przyznam się bez bicia - nie lubię tych statków. Brak wolniejszych manewrów (1 wprost / skręty), słaba siła ognia, malutka wytrzymałość. Rozumiem, że chodzi o granie rojem, ale nigdy to do mnie nie przemawiało.

Jednak ten zestaw ma swoją wielką zaletę: ciekawych pilotów. Bardzo podobają mi się zwłaszcza członkowie Oddziału Inferno, których zdolności wyjątkowo przypadły mi do gustu.


Całą 6 falę dodatków uważam za bardzo udaną.

TIE Interceptor był bezpośrednią konkurencją dla rebelianckiego A-winga. Jest to dobrze oddane w grze: BARDZO podobne manewry, wytrzymałość, zwrotność. Jego spis akcji jest uboższy o namierzanie. Ma za to lepszą siłę ognia (3).

Jest to statek często pojawiający się na turniejach, za sprawą pilota, którym jest "Soontir Fel", ale łączna ilość pilotów (2) nie jest zadowalająca. Warte odnotowania są 2 gniazda na modyfikacje.

Zawsze lubiłem spójność graficzną myśliwców Imperium, jest ona w tym przypadku również zachowana. Sam model jest elegancki i estetyczny.


Eruanno

Liczba recenzji: 59

Nightbomber

Liczba recenzji: 244

Arrashi

Liczba recenzji: 6

Krych

Liczba recenzji: 32

Radek_123

Liczba recenzji: 42

jedi_alan

Liczba recenzji: 192

Marcin

Liczba recenzji: 11

Karolix

Liczba recenzji: 5

Adam

Liczba recenzji: 1

Cebula

Liczba recenzji: 12

Emilia

Liczba recenzji: 5

Yinglong

Liczba recenzji: 88

MDH1988

Liczba recenzji: 22

Surrender

Liczba recenzji: 50

Milekdo

Liczba recenzji: 1

Cebula

Liczba recenzji: 12

Yinglong

Liczba recenzji: 88

Regrof1

Liczba recenzji: 72

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Zibist

Liczba recenzji: 62

Ptaq

Liczba recenzji: 0

Krych

Liczba recenzji: 32

Lisiec

Liczba recenzji: 8

Piotr

Liczba recenzji: 11

MDH1988

Liczba recenzji: 22