Filip

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Kolejny świetny dodatek do NS. Ale ten jest naprawdę SUPER. Jak dostałem go do rąk to pomyślałem "O super, kolejny dodatek do systemu" ale nie zdawałem sobie do końca sprawy z zawartości.
Po pierwsze okładka jest minimalnie grubsza niż w poprzednich dodatkach (chyba inny rodzaj papieru), a pozatym wszystko w jak największym porządku. A co ze środkiem?
Generalnie mamy kontynuacje storylinii Neuroshimy która jest naprawdę świetna. Do tego postanowiono zrobić coś innego: podzielono strorylinię pomiędzy obszary których to dotyczy, mamy też oczywiście pomysła na 2020 który jest bardzo dopracowany i świetnie zrobiony, nawet jeśli ktoś nie będzie chciał w tym prowadzić to dogłębniej zrozumie istotę wojny. Dalej mamy 2 średnie nowe profesje. Do tego dużo tekstu i bajerków związanych z Neodżunglą. Na koniec oczywiście przygody które teraz są dodatkowo świetnie indeksowane, ale straciły ten wcześniejszy klimat opowiadania i są teraz standardowymi szkicami przygód. Szkoda!
Oczywiście w każdym możliwym miejscu są też pomysły na jakieś przygody które nawiązują do danego kwałka tekstu.
Generalnie muszę polecić tę pozycję. Byłem już fanem Krwi i Rdzy I a nowa II nie odstaje jakością od wcześniejszego (no może poza stylem pisania przygód)
POLECAM bo naprawdę warto


Raczej słaby

Słabo, pismo zepsuło się w ciągu paru ostatnich lat. Nie dość że strony się powtarzały to jest stale odchudzane. Coraz mniej i mniej jest do czytania i coraz więcej reklam, a do tego mniej stron z numeru na numer. Naprawdę słaby poziom. Nieporywające recenzje i monotonia.
Nie polecam!!


Jak dla mnie ideał :)

Jedno z zaskoczeń które dokonałem w Rebelu. Niepozorna gra w bardzo dużym pudełku okazała się tym co miażdzy Carcassone. Jest to genialne połączenie budowania planszy, stawiania budynków, budowania w każdą stronę ( w tym do góry!!!) i oczywiście możliwość niszczenia zabudowań przeciwnika wybuchając mu wulkan :) Generalnie grę kupiłem bo była tania i zapowiadała się nieźle ale nie spodziewałem się aż takiego sukcesu.
Co mogę powiedzieć? Na 2 graczy jest niezła ale trochę zbyt przewidywalna. Na 3 zaczyna się jazda, a na 4 to jest totalna miazga!
POLECAM!!


Jak dla mnie ideał :)

Jedna z fajniejszych gier w jakie grałem. Naprawdę świetnie się gra. Rozgrywa jest zawsze inna, ciekawa, trzyma w napięciu do ostatnich sekund. Mechanizm koła jest naprawdę świetny, a do tego wbudowany dodatek który wspaniale urozmaica grę. Grałem ok 7 razy i z czystym sercem mogę polecić każdemu kto chciałby zagrać w świetną planszówkę za niewielkie pieniądze


Dobry, solidny produkt

Dobra gra głównie ze względu na swoją cenę. Grałem parokrotnie i zazwyczaj była nudnawa i średnio pasjonująca. Wiadomo grało się nie tak źle ale są wady:
jeśli gracz coś źle wycyrkluje natychmiast kończy grę!
Aczkolwiek jak za taką cenę polecam bo jest to kolejna planszówka w którą zagram raz na wiele miesięcy ale za to ładnie wygląda na półce :D


Jerzy Bogusławski

Liczba recenzji: 28

Syndelis

Liczba recenzji: 44

Telvas

Liczba recenzji: 27