Gerard Brożnowicz

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Świetne żetony, solidny case, plastikowe karty. Zestaw, który dumnie zniesie wiele rozgrywek.


Gra szybka do opanowania i dająca dobrą rozrywkę. Raczej dla zwolenników prostej rozgrywki przygodowej niż dla miłośników skomplikowanych systemów z wieloma zależnościami. Jakby nie patrzył, to wiele osób zaczyna przygodę z planszówkami od MiM czy własnie Talizmana. Kawałek klasyki :)


Jeden z bardziej przydatnych dodatków, który zawsze mam podczas sesji. Jeśli gracze nie męczą się z rozkręcaniem kolejnej maszyny Molocha warto podrzucić im kilka mutków lub bestii do podkręcenia temperatury na sesji. Warto zerkać do tego dodatku często urozmaicając walki.

Warto wykorzystać fakt, że świat Neuroshimy to bujna paleta zmutowanych potworków i wymyślnych maszyn!
Polecam!


Jeden z bardziej przydatnych dodatków, który zawsze mam podczas sesji. Świetne opisy maszyn rozbudzają wyobraźnię podsuwając ciekawe sposoby dręczenia graczy ciekawymi przeciwnikami. W końcu warto wykorzystać fakt, że świat Neuroshimy to bujna paleta zmutowanych potworków i wymyślnych maszyn!
Polecam!


Jeśli masz ochotę wędrować w świecie gdzie od północy napierają przypakowane piekarniki, na południu zmutowane krzaki paproci a na środku przez podziurawione lejami nuklearnymi ziemie przeganiają się gangerzy z mutantami, to polecam wyprawę w nieokrzesany świat Neuroshimy.


Blez123

Liczba recenzji: 67

Alan91

Liczba recenzji: 56

Kisame

Liczba recenzji: 11

Exozone

Liczba recenzji: 27

Cieslak

Liczba recenzji: 30

Dagna

Liczba recenzji: 53