Grzegorz2010

Weteran

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

O kurde faktycznie :), to nam chyba wyjątkowo dobrze szło bo punktacja wychodziła między 60-80 punktów na 99 znajdujących się na planszy. Graliśmy z dociąganiem kart aczkolwiek w późniejszym etapie gry każdy od razu wiedział co będzie mu potrzebne a co nie, więc nie spowalniało to rozgrywki. Dziękuję za podpowiedź.


Jak dla mnie ideał :)

Gruba folia, łatwo się rozdzielają oraz otwierają. Wykorzystuje je w grach planszowych od wielu lat i nie przypominam sobie żeby którakolwiek rozerwała się. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Uważam, że jest to potrzebny dodatek do gry, szczególnie kiedy jest 4 graczy a stół jest zwykle zawalony różnymi rzeczami i nie trzeba wtedy przekładać kości. Do tego czasem rzuca się większą ilością kości niż jest w zestawie podstawowym.


Dobry, solidny produkt

Kilka kart które mają dodać coś do rozgrywki ale niestety znikają w gąszczu talii. W tej cenie można je spokojnie kupić aczkolwiek są niezauważalne.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra i szybka gra. Łatwo jest zrozumieć zasady i ich nauczyć. W dwie osoby rozgrywka sporo traci ponieważ gracze prawie nigdy nie osiągają limitu temperatury i tlenu przez co 1/4 kart jest bezużyteczna. Polecam.


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

TheMartin2281

Liczba recenzji: 0

damian

Liczba recenzji: 0