heartsofstone

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

To najlepszy dodatek do 2 ED. Fakt niektóre grafiki nie są najlepszej jakości (piksele) no ale cóż nie można mieć wszystkiego. Zawartość bardzo "czytelna". Dużo sprawniej się czyta niż Księgę Spaczenia. Cena dość przyzwoita do zawartości. Polecam.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Fantastyczny produkt z zadowalającą ilością informacji. Polecam twardą oprawę w kolorze, klimat dla fanów Chaosu gwarantowany. Wieje nudą w dziale mutacji, ale dla chcących zrobić coś oryginalnego miotając kostkami jak najbardziej na tak. Trzyma się kupy jako całość, bardzo drobne uszczerbki w tłumaczeniu (druku?). szczególnie przydatny dla MG i Chaotów. Dla drużyn chcących grać chaosem super sprawa. Przydałby się jednak dodatek "Królestwo Magii". Szkoda że dodruki są w odcieniach szarości i w miękkiej oprawie, dodatek dużo na tym traci. Podobno po przeczytaniu całości wywołuje mutacje. Produkt kapitalny. Polecam.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Miałem do czynienia z 1 ed. i ewidentnie brakowało jej dobrego solidnego wydania. 2 ed. to bardzo nadrabia. Jasno przedstawione zasady i mechanika. Szkoda, że zbyt mało informacji o samym świecie. Osoby który nigdy nie miały z Młotem do czynienia mogą mieć za mało informacji z tego podręcznika. Szereg dodatków jednak to rekompensuje i uzupełnia. Trochę zbyt obszerny opis psychiki czasem się powtarzający ale dający się spokojnie przebrnąć. Zaletą jest samo wydanie i podręcznik z pewnością długo "pożyje". Ilustracje bardzo klimatyczne trzymające się kupy także do treści! fajnie, że pod jedno kopyto co bardziej scala całość. To bardzo dobry produkt który warto mieć, sugerujący dalsze zagłębianie i dokompletowywanie go w formie dodatków.


dartano

Liczba recenzji: 5

Maycia

Liczba recenzji: 159

HadesEye

Liczba recenzji: 67

Zubr89

Liczba recenzji: 4