Jackde

Gdynia

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Star Wars Armada Fregata Szturmowa MKII jest bardzo dobrym okrętem: stosunek kosztu punktowego do możliwości. Jest wytrzymałym okrętem przeznaczonym do wspierania eskadr myśliwskich, którymi może swobodnie zarządzać (bazowo 3 eskadry). Ponadto ma dobrą prędkość, przyzwoitą zwrotność, Bardzo dobre osłony, bardo dobrych inżynierów, przyzwoite żetony obrony, oraz może swobodnie bronić się przeciwko wrogim eskadrom dwoma kostkami :D


Jak dla mnie ideał :)

Star Wars Armada Eskadry Myśliwców jest podstawowym dodatkiem niezbędnym do gry w ten systemie. Jeśli ktoś chce grać na poziomie turniejowym to na pewno jeden ten dodatek nie wystarczy. Figurki myśliwców są bardzo dobrze wykonane nie trzeba opiłowywać figurek nawet do malowania. Jest to podstawowy dodatek obok Core Set do grania. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Starter Rey to drugi Starter, który trzeba kupić do Star Wars Przeznaczenie. Zawiera bardzo przydatne karty głównie dla niebieskich i żółtych decków. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Starter Kylo Ren to podstawowa zawartość do Star Wars Przeznaczenie i nie tylko dla grających ciemną stroną. Zawiera sporo kart, które przydadzą się graczom budującym talie z wykorzystaniem niebieskich i czerwonych postaci. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Graj jest bardzo dobrze wykonana, pod względem graficznym jak i mechanicznym. Jedną z większych zalet to wysoka grywalość. Ponadto jak na podstawkę to posiada bardzo dużo możliwych strategii budowania tali. Kość są bardzo dobrze wykonane i posiadają sporą odporność na ścieranie. Polecam!


Rafał

Liczba recenzji: 50

MWBal

Liczba recenzji: 13

Luigi

Liczba recenzji: 5