Jan

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Na grę polowałem od dłuższego czasu. Po raz pierwszy miałem z nią styczność w serwisie oferującym internetowe wersje planszówek i od razu przypadła mi do gustu. Gra jest prosta, szybka zmuszająca do myślenia (przewidywanie ruchów), bywa zaskakująca. Każda rozgrywka różni się od poprzedniej. Dodatkowo 3 warianty gry (pojedyńcza, sumo, double-sumo) pozwala na zwiększenie poziomu zaawansowania gry jak i długości rozgrywki. Polecam każdemu, kto lubi gry nietypowe gry logiczne. Osobiście dla mnie taka urozmaicona, lepsza wersja szachów.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Za 20zł nic tylko brać i się nie zastanawiać ;) Ale tak poważnie, gra się naprawdę przyjemnie, co mnie osobiście szczególnie cieszy to dwa etapy gry, oba pozwalające wygrać rozgrywkę. W grze ważne jest obranie odpowiedniej taktyki, ale liczy się także odrobina szczęścia. Gra uczy i zmusza do myślenia, a odkopywanie pirackich skarbów poprzez odpowiednie działania daje wiele radości. Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Gra zapowiada się bardzo ciekawie, trzeba umiejętnie rozplanować każdy krok, by nie spotkać się z sytuacją w której stracimy możliwość ruchu przez chęć zbyt szybkiego zarobku na turystach, ważna jest także rozbudowa naszego hotelu, gra oferuje bogaty system rozgrywki, jest wciągająca i na pewno zagram w nią jeszcze nie jeden raz.


Koniczyna17

Liczba recenzji: 66

Komimasa

Liczba recenzji: 33

Bobaz

Liczba recenzji: 167