Jan

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Czemu niedostępna? Buuuu


Dobry, solidny produkt

Gra bez sensu. Rzucasz świniami i jakoś tam upadają. Ale jakimi świniami! Wszystkie dzieci w wieku od 2 do 6 biegały radośnie z tymi sporymi świniami, więc zakup udany. Uwaga : jakby ktoś chciał grać to instytucja jest tylko w językach skandynawskich. Ale obok namalowanych pozycji wpisano cyfry i jak ktoś chce grać to da radę.


Dobry, solidny produkt

Fajna gra dla całej rodziny. Proste zasady i zdrowa rywalizacja. :D


Dobry, solidny produkt

Główny minus to zbyt długa instrukcja :D Aczkolwiek po pierwszej partii większość zasad zostaje w głowie. W grę gra się bardzo przyjemnie. Rozgrywka nie jest zbyt losowa, lecz zdażyło mi się trafić na plansze na których ruch był na tyle kosztowny, że strasznie opóźnił moje poruszanie co wzmocniło moich przeciwników.


Jak dla mnie ideał :)

Ograła mnie sześcioletnia bratanica. Może jeszcze uda mi się pogodzić z tą grą, ale póki co to cały czas przegrywam. Kości mnie nienawidzą, jak piracę to karty mi nie podchodzą. Mimo wszystko gra jest bardzo ładnie zrobiona i przyjemnie się przy niej spędza czas ze znajomymi. Wydaje mi się, że ścieżka korsarza jest trudniejsza niż kupca, ale po dwóch grach jeszcze ciężko ocenić w jakim stopniu. Zresztą można wprowadzić swoje własne zasady, by bardziej zbalansować rozgrywkę.


Kubala

Liczba recenzji: 102