Jorn Betz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo śmieszna gra, osobiście graliśmy nawet z mniejszymi dziećmi(5-6 lat) i po kilku partiach doskonale dawały sobie radę :) dużo zabawy, możliwość kilku wariantów rozgrywki - uproszczonej dla właśnie maluchów oraz z użyciem specjalnych kart dla bardziej doświadczonych. Bardzo polecam na Mikołaja albo pod choinkę :)


Jak dla mnie ideał :)

Cena zadowalająca, jakość wykonania oczywiście doskonała, do czego Q-workshop przyzwyczaił. Kości można wykorzystać do różnych autorskich mechanik, do czego gorąco zachęcam. No i zawsze pozostaje ta satysfakcja z wspierania narodowego przemysłu :)


W porządku, bez rewelacji

Wszystko zależy od przyjętej miary i oczekiwań - jeśli oczekujemy książki, która zmieni nasz pogląd na świat, porwie swoją fabułą i spędzi sen z powiek to niestety srogo się zawiedziemy. Ale jeśli chcemy czegoś do poczytania w pociągu czy autobusie, niezbyt obciążającego intelekt i serce, to nada się, chociaż wciąż jest znacznie więcej przyjemniejszych i ciekawszych lektur. No ale dla fanów Warhammera będzie to dobry wybór.


W porządku, bez rewelacji

Podręcznik nasycony treścią dotyczącą różnych ciekawych pomysłów na bohaterów. Niby w porządku, ale niestety - tak jak w przypadku zdecydowanej większości podręczników do rpg dedykowanych graczom - nie sposób znaleźć tu jakieś ciekawe wskazówki odnośnie ODGRYWANIA tych różnych postaci, a w końcu RPG to gra w odgrywanie ról, a nie "tworzenie ciekawych postaci" albo "rozbudowywanie wiedzy o settingu" - to są jedynie elementy składowe ogólnej gry. Ponadto, nie będę ukrywał, że część pomysłów nie jest najwyższych lotów.
Ot, dla zabicia czasu można przeczytać, może zainspiruje nas to do czegoś.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny dodatek podsumowujący blok Innistradu - anioły bronią planu przed demonicznymi pobratymcami Griselbranda. Set Innistradu należy do moich ulubionych pod względem klimatu, a z drugiej strony zawiera też wiele bardzo fajnych kart. W Avacyn Restored mamy cały cykl Miracli, Cavern of Souls i kilka fajnych soulbondów jak Silverblade Paladin albo Wolfir Silverheart.


Dagna

Liczba recenzji: 79