Karlosinio

Pionier

Łódź

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Dla fanów Relica dodatek konieczny. Wprowadza nowe mechaniki zwiększając rywalizację. Jakoś wydania tak samo wysoka jak w wersji podstawowej, a sama gra wygląda solidnie.

Na minus niejasności w instrukcji - bardzo doświadczonym graczom nie powinno sprawić to problemu, jednak w przypadku osoby której kupowałem grę, wymagało to kilku rozgrywek by wszystko dobrze zrozumieć


Jak dla mnie ideał :)

Wkładka dobrze pasuje do pudełka podstawki Carcassonne. Przy klejeniu trzeba się trochę pobawić, ale jak dla mnie to raczej plus. Wydaje się solidna, jednak nie testowałem przypadkowego siadania ;)

Póki co 2 dodatki mieszczą się spokojnie (I - Karczmy i Katedry oraz II - Kupcy i Budowniczowie), zdecydowanie więcej miejsca niż przedstawiono na obrazku - szczególnie dużo na nowe płytki. Dla mnie osobiście kolejny duży plus za możliwość segregacji - przecież nie zawsze chcemy grać ze wszystkimi dodatkami.

Trzeba jednak zwrócić uwagę na cenę produktu - zamiast tego możemy kupić nowy dodatek do Carcassonne. Wystawiania 4 jednak by było zbyt surowe, wiedząc ile frajdy sprawiło mi składanie jak i posiadanie tego insertu :)


Produkt zakupiłem na Łódzkim Porcie Gier, jeszcze przed premierą - zakupu pod żadnym pozorem nie żałuję.

Fajna, szybka gra która wciąga wszystkich - zarówno fanów planszówek jak i laików. Nieskomplikowane zasady, różnorodna ilość zadań czy interakcja między graczami to tylko nieliczne plusy tej gry. Nie potrzeba też nie wiadomo ile miejsca do gry.

Gdyby się dało, poleciała by 5 do oceny :)


Dobry, solidny produkt

Porządne koszulki dobrze spełniające swoją rolę. Małym minusem jest cena, jednak nie można narzekać na jakoś wykonania


Jak dla mnie ideał :)

Kości z pięknym grawerunkiem smoka, wyglądające zdecydowanie lepiej niż na załączonej ilustracji. Kontrastujące kolory czy dobrze dobrana czcionka nie przeszkadzają w żadnym stopniu w odczytaniu wyniku, przynajmniej w przypadku osoby bez wad wzroku :P