Kasia

Gdynia

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

Bardzo fajna gra, wciągająca i "śmiechowa" :) Trzeba być kreatywnym i myśleć dość nieliniowo, żeby rozwiązać zagadki, choć niektóre z nich brzmią trochę nielogicznie i pozostawiają gracza z niedosytem ;) Niemniej jednak, ogólna ocena jest brdzo dobra i polecam :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Uwielbiam bierki! Zawsze była to jedna z moich ulubionych gier i nadal bardzo lubię w nie grać. Zasady zna każdy, ewentualnego przypomnienia jest na parę sekund- potem czeka już czysto przeyjemna rozrywka :) Chyba każdy ma je w swojej kolekcji gier, Dobre na każdą okazję i z zestawem każdych graczy :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Uno

Uno

Bardzo prosta i wciągająca gra, którą można zabrać ze sobą zawsze i wszędzie- zajmuje niewiele więcej miejsca niż standardowa talia kart. Zabawa gwarantowana przez wiele godzin, naprawdę trzeba ją mieć w swojej kolekcji!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Super gra, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać :) Bardzo emocjonująca i wciągająca; idealna na rozkręcenie imprezy!


Gra ok, ale nie na tyle, bym chciała w nią często grać. Przeraża trochę instrukcja, która sprawia wrażenie zbyt mało przejrzystej i za skomplikowanej, a to też może odstraszyć i zniechęcić. Co do ceny, myślę, że nie jest adekwatna do jakości i sposobu wykonania gry i że powinna być ona kilkadziesiąt złotych niższa. Dostałam tę grę w prezencie, ale sama za taką kwotę na pewno bym jej nie kupiła ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

xjustx

Liczba recenzji: 64

Przemysław

Liczba recenzji: 18

Jędrek

Liczba recenzji: 22

Rafał

Liczba recenzji: 15

Przemysław

Liczba recenzji: 18

Dagna

Liczba recenzji: 53

Ahnieszka

Liczba recenzji: 2