Kraken

Częstochowa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Gra stworzona przez Butterfielda czyli "guru" jeżeli chodzi o gry solo. Bardzo ciekawa i bardzo trudna, ale naprawdę warta polecenia wszystkim strategom.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Jak poprzednie dwa Starter Kity, tak i ten jest obowiązkowy dla osób rozpoczynających zabawę z ASL-em. Tym razem dostajemy przepisy i żetony piechoty, artylerii i pojazdów. Po opanowaniu przepisów z tego zestawu można już spokojnie myśleć o pełnym ASL-u.


Dobry, solidny produkt

Produkt obowiązkowy dla osób, które chcą zacząć przygodę z ASL-em. Ten starter zawiera przepisy dotyczące wyłącznie piechoty oraz żetony piechoty niemieckiej, radzieckiej i amerykańskiej i broni wsparcia. Tłumaczenie instrukcji na język polski można sobie ściągnąć z portalu strategie.


Dobry, solidny produkt

Ciekawa gra o zapomnianym froncie pierwszej wojny światowej. Przepisy wydają się być skomplikowane, ale po dwóch grach próbnych, gra się płynnie i całkiem przyjemnie. W moim egzemplarzu były słabo wysztancowane żetony i niestety musiałem wspomagać się skalpelem, żeby jakoś wypchnąć je z ramek. Polecam miłośnikom Wielkiej Wojny.


Dobry, solidny produkt

Dobra gra dla osób zafascynowanych starożytnością.
Kilkanaście map i setki żetonów pozwalają na rozegranie historycznych bitew stoczonych przez Filipa II i Aleksandra oraz jego spadkobierców. Wersja deluxe oprócz podstawowej gry zawiera również 3 dodatki: Diadochoi, Phalanx i Raphia. Gdyby jeszcze zawierała czwarty dodatek - "Tyrant", to dostałaby "5", a tak jedynie solidna "4". Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Framar

Liczba recenzji: 0