Leszek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Nowy Jork jak i inne armie z NS Hex jest dobrze zbalansowana i zmusza gracza do obmyślania nowych taktyk i sposobów wykorzystania dostępnych żetonów. Wprowadza jednostki o unikalnych właściwościach przez co wnosi powiew świeżości do gry. Nie jest to kontrowersyjna armia (jak Dancer) dzięki czemu na pewno wielu graczom przypadnie do gustu.
Same żetony są nieco cieńsze w porównaniu do podstawki jednak nie sprawiają wrażenia nietrwałych. Rewersy zaś są kreowane jak te z najnowszego wydania NS Hex.
Zakup polecam wszystkim, którzy nie załapali się na dodatek Babel 13 a chcieliby wnieść coś nowego do swojej gry.


Jak dla mnie ideał :)

Chyba najlepsza karcianka w jaką grałem! Znajomi, którzy od lat miłowali się w MTG już po kilku rozgrywkach stwierdzili, że Warhammer jest o wiele miodniejszy i sami zaczęli kupować swoje Core Sety. Mógłbym sporo pisać o możliwościach i taktykach jakie umożliwia mechanika gry, o klimatycznych rysunkach na kartach itp. itd. jednak trzeba to po prostu poczuć dlatego nie zastanawiajcie się tylko zbierajcie kase i kupujcie bo mimo swojej ceny gra jest tego warta!


Jak dla mnie ideał :)

Koszulki z założenia mają chronić karty przed zabrudzeniami i te w znakomity sposób wywiązują się z tego zadania. Sporo gram kartami w tych koszulkach i jeszcze nie zdarzyło się by któraś się rozerwała. Na początku koszulki są śliskie i niezdarnym graczom mogą wymykać się z rąk lub sprawiać problemy przy tasowaniu jednak gdy się już trochę wytrą są ok i niewiele można im zarzucić.


Dobry, solidny produkt

Gra się świetnie spisuje podczas wieczorów w większym gronie, Wywołuje wiele emocji i potrafi wciągnąć nawet osoby nie interesujące się fabularną stroną gry. Wyjaśnienie zasad trwa zaledwie kilka minut a dodatkowe warianty znacznie urozmaicają zabawę. Uważajcie bo kompani po kilku rozgrywkach nauczą się robić pokerową twarz i kłamać w żywe oczy byle tylko osiągnąć swój cel!:D

Z minusów to... Gra sporo traci gdy gra się w mniejszym gronie. Karty po włożeniu w koszulki nie mieszczą się już w oryginalnym opakowaniu.Karty Tożsamości skrywane i pilnie strzeżone przez graczy mimo koszulek są podatne na załamania itp. przez co po X partiach gracze mogą poznać czy jesteś agentem wiec należy na nie uważać (ew. wykonać żetony lub inne trwalsze odpowiedniki tych kart). Karty Postaci tylko raz pojawiły się w grze po czym uznaliśmy je za zbędne..

The Resistance: Agenci Molocha mimo tych małych uchybień jest warta swojej ceny i mogę ją Wam z czystym sumieniem polecić;)


Jak dla mnie ideał :)

Grze daję ocenę bardzo dobra- karty świetnie wykonane z ładną grafiką, łatwy do przyswojenia system (choć zdarzają się wątpliwości), przyjemność z gry- bezcenna!! :D
Co do sklepu to- szybka przesyłka i info mailem przy każdym postępie realizacji zamówienia. Gorąco polecam:)


MartiusR

Liczba recenzji: 3