Little_Jacob1631

Gdańsk

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Raczej słaby

Dodatek Torfowisko dodaje sporo nowości, zarówno ciekawych, jak na przykład konieczność karczowania lasów, czy ogrzewania domu, jak i zupełnie niepotrzebnych np. Konie. Ten produkt nadaje się tylko do starej wersji Agricoli. Z wydaną później wersją, dla graczy, bardzo kłują w oczy niekompatybilne komponenty. Agricola Torfowisko zawiera także nowe talie do gry. Są to jednak stare wersje kart usprawnień i pomocników, przez co powielane są błędy oryginalnej podstawki (mam 10 kart, z czego 8 daje mi bardzo niewiele, a 2 nie mogę zagrać). Te z nowszej wersji podstawki zostały przerobione pod kątem zasad, a dzięki ograniczeniu ich liczby stały się bardziej użyteczne w grze. Na Torfowisko do wersji nowszej musimy jeszcze trochę poczekać, a ponieważ prawdopodobnie będzie to również usprawniony tytul jak wersja dla graczy, oryginalne Torfowisko można z czystym sumieniem pominąć.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W porządku, bez rewelacji

Gra jest w porządku, ale tylko w porządku, bez rewelacji. Nadrabia klimatem odwołując się do serialu Stranger Things. Wykonana bardzo ładnie, z solidnymi grafikami. Jeśli chodzi o rozgrywkę to jest tu trochę gorzej. Regrywalność jest stosunkowo niewielka, a mecz z przeciwnikiem może potrwać zarówno 5 minut jak i godzinę. Przy dłuższych rozgrywkach mechanika tzw. "przeciągania liny" jest dla mnie męcząca, lecz na pewno znajdą się gracze, którzy uznają to za zaletę. Największą wadą jest cena, sama gra jest malutka, a kosztuje niemal tyle co wiele większe i bardziej rozbudowane tytuły.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Solidny kooperacyjny deckbuilder bardzo dobrze sprawdzający się zarówno jako podstawka, jak i dodatek do zwykłego Aeon's Enda. War Eternal bardziej przypadł mi do gustu głównie za sprawą ciekawszych bossów do pokonania. Gra jest wymagająca i ciężko jest wygrać, dzięki czemu zwycięstwo jest bardzo satysfakcjonujące.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Klasyczna, bardzo dobra gra. Klimatyczna, prosta w tłumaczeniu, za to emocjonująca i nie taka łatwa do pokonania. Zarówno świetna pozycja na początek jak i dobry filler między cięższymi tytułami. Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Jest to bardzo dobry dodatek, zwłaszcza dzięki rozbudowaniu gry o nowe postaci. Nowe tryby gry są przemyslane i ciekawe (poza niepotrzebnym Bioterrorystą). Zdecydowanie warto posiadać to rozszerzenie. Jedynym znacznym minusem jest tutaj cena niemal równa podstawowej wersji gry, ale mimo to jeśli lubisz Pandemica to dodatek ci się spodoba, ponieważ nowej zawartości jest tutaj sporo.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Mądrala

Liczba recenzji: 15

Krystyna1953

Liczba recenzji: 152