Mądrala

Wielki Brat

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

4 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Z jednej strony jest to dobry produkt pod względem przygotowania przez twórców. Możemy znaleźć nawet szczegółowe wydarzenia w historii Polski. Nie poleciłbym produktu najmłodszym graczom i osobom, które nie uważały na lekcji historii przez cały swój okres edukacji, ponieważ wyłącznie na datach skupia się cała rozgrywka. Osoby, których nie interesuje historia również w mojej opinii nie znajdą wiele radości z rozgrywki w ten tytuł. Owszem możemy na początku kompletnie zgadywać i uczyć się dat z rozgrywki na rozgrywkę (walor edukacyjny).

Mój błąd, że nie zwróciłem uwagi na wymiar koszulek, ponieważ karty są w rozmiarze mini talii, niech więc nie zwiedzie Was rozmiar obrazków przedstawionych na karcie produktu, ponieważ w rzeczywistości te obrazki są malutkie (takie jak wspomniana mini talia).

Prawdą jest, na co niektórzy zwrócili już uwagę, że po włożeniu kart w koszulki musimy wyjąć całą wypraskę z pudełka i wrzucić karty luzem.

Produkt otrzymałby ocenę 3/5 jednak czwórkę zawdzięcza przede wszystkim wykonaniu: dostajemy metalowe pudełko, idealnie dopasowaną wypraskę (dla kart bez koszulek) i świetnie wykonane karty prawdopodobnie techniką wykończenia Air Cushion (od Bicycle[?], wklęsłe punkciki na kartach), przez co karty bez koszulek powinny odznaczać się o wiele wyższą trwałością przy ewentualnym tasowaniu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

W porządku, bez rewelacji

Jakiś czas szukałem talii kart w wersji podróżnej (mini). Co mi w tej talii nie pasuje? Wykonania Bicycle, czyli techniki Air Cushion, nie mają tych wklęsłych "punkcików". Jeżeli mieliście do czynienia z różnymi taliami Bicycle (normalnych wymiarów), to gdyby ktoś Wam dał do ręki tę talię bez opakowania to nie patrząc na asy i jokery nie powiedzielibyście, że to talia Bicycle. Może to wyjątek przy talii mini, chociaż nie wiem co firmę powstrzymało przed zastosowaniem tutaj ich wykończenia kart, zobaczymy jak będzie z trwałością.

Brakuje też dwóch kart informacyjnych, które w taliach Standard robią w moim przypadku za rolę dodatkowych jokerów w jednej z gier.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Tak jak "Dzikie ptaki Polski" doskonała talia kart, szczególnie dla kolekcjonerów, bardzo wysoka jakość samych kart. Piękne rysunki zwierząt, broszurka objaśniająca każde zwierzę tj. czym się najbardziej wyróżnia. Rysunki stworzone jak do jakiejś planszówki. Świetna robota Trefl, więcej takich serii kart! Astronomia? Głębiny mórz i oceanów? Biorę w ciemno.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Świetne rysunki, bardzo dobra jakość kart (sztywne). W pudełku książeczka opisująca w skrócie każdy "model" ptaka, czym się wyróżnia. Trefl miał doskonały pomysł na całą serię tych talii kart.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Oczywiście kolejny dodatek do This War of Mine zamówiony jak najszybciej, praktycznie kiedy tylko pojawił się w sprzedaży. Nic nie poradzę, że uwielbiam ten tytuł w wersji cyfrowej jak i papierowej.

Zawartość tak jak w opisie + karty sztuk: 100 (jak w poprzednim rozszerzeniu), kilkadziesiąt nowych żetonów, nowa mini-mapa do gry z kolejnymi lokacjami (wielkość ok. 1/3 mapy z podstawki - dwie rozkładane części zamiast sześciu). Wymiary pudełka identyczne jak w pierwszym rozszerzeniu (nieco cięższe).

Karty idealnie wpasowują się w koszulki Ultra Pro Standard Pro-Fit, ale to oczywiście kwestia gustu.

Jeżeli 11bit studios zleci wydanie wersji retail zawartości ekskluzywnej z Kickstartera lub jakiekolwiek nowe rozszerzenia/pomniejsze dodatki to jestem na starcie kupiony.

Dziękuję Ekipie Rebel.pl za wybornie zabezpieczoną przesyłkę i "Niedźwiedziowi" za opiekę :D


Maxio1982

Liczba recenzji: 236

Ragnarxxx

Liczba recenzji: 9

Nowciu

Liczba recenzji: 16

Tomuch

Liczba recenzji: 70

MagicGT

Liczba recenzji: 13

Eruanno

Liczba recenzji: 47

Little_Jacob1631

Liczba recenzji: 15

Viroledo

Liczba recenzji: 22

Rafał

Liczba recenzji: 20

Enuya

Liczba recenzji: 10

Tomekl

Liczba recenzji: 33

Yine

Liczba recenzji: 383

Khasia

Liczba recenzji: 23

Jaakow

Liczba recenzji: 55