Maciej

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Po stokroć REWELACJA. Dla małych i dużych, ze swietnymi grafikami. Prosta, szybka i wmocjonująca w dodatku za niewielkie pieniądze. Idealna imprezowa karcianka :)


Grę kupiłem okazyjnie za 40 złotych i przy tej cenie absolutnie nie będę na kwotę narzekać. Choć 130 na pewno bym za nią nie dał. Początkowo skomplikowane (po 1 przeczytaniu) zasady w trakcie rozgrywki okazują się dość proste, choć trafiliśmy na kilka dziwnych nieścisłości które interpretowaliśmy po swojemu :) Wykonanie proste i po graficznie przyzwoite choć brakuje mi np jakichś dzikich zwierząt itp rzeczy bo dzieje się mniej niż mogłoby.

Pudełko - TRAGICZNE. Z tą ilością elementów trzeba albo posiadać własne pudełko albo dużą ilość woreczków gdyż rozłożenie tego wszystkiego od zera to sporo straconego czasu jeśli będą żetoniki pomieszane.

Ogólnie myślę że 4- w skali do 6. Gdyby nie co ile zapłaciłem byłbym pewnie nieco zawiedziony.


Dobry, solidny produkt

Początkowe zasady wydają się skomplikowane podczas czytania instrukcji, ale to chyba standard. Na planszy (piękne pionki świątyń, ziemi i posiadłości) wszystko okazuje się bardzo proste i wcale nie oczywiste. Ilość pionków sprawia że każdy ruch musi być przemyślany a położenie żetonu ważne. Zabawa rewelacja i gorąco polecam :)


Dagna

Liczba recenzji: 79