Maciej

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Zero walki zero klimatu. To tak naprawdę warcaby na arenie:/
Do Władcy Areny się nie umywa.
A ta cena za parę kartoników i badziewną planszę i żetoniki to naprawdę przesada.


Generalnie to stała przypadłość Wizardów. To samo było ze star wars miniatures, jak się spojrzy tam na postaci z pierwszych dodatków i kolejnych oraz możliwości i koszt to te "stare" zawsze stają się niegrywalne (a wystarczyło podwyższyć koszt "nowych"). Te boostery War at Sea bardzo dobry - dużo lotniskowców.


Może po tym jak dystrybutorem został CDP.PL to może rebel zakupi kilka boosterów ;) do dzieła


Zawartość boosterów ok, niestety mała ilość lotniskowców w tym dodatku i są to dodatkowo rary :/


Jak dla mnie ideał :)

Na samym początku muszę podkreślić wspaniałe zachowanie sprzedawcy i autora gry.
W otrzymanym egzemplarzu gry brakowało znaczników smoków, co bardzo mnie zdenerwowało bo naczytałem się dużo dobrego o niej i chciałem jak najszybciej ją przetestować. Napisałem dość oschłego maila ale reakcja rebela była błyskawiczna. W pierwszy pracujący dzień otrzymałem maila z pytaniem o adres przesyłki po godzinie mail od autora z przeprosinami.Po dwóch dniach brakujące elementy, z małym bonusem i klimatycznym listem. Rewelacyjna i błyskawiczna reakcja.

Co do samej gry to naprawdę solidnie zrobiona i naprawdę KLIMATYCZNA. Jak ktoś jest czepliwy to do kamyczków i znaczników może się doczepić ale jak dla mnie to te świecidełka są świetnym pomysłem. Musiałem się trochę posiłkować instrukcją na początku ale myślę, że po przetestowaniu wszystkich sposobów walki nie będę już musiał z niej korzystać . Niby minusem jest brak figurek wojowników ale jak ktoś gra w planszówki to z pewnością ma ich parę tu można je doskonale wykorzystać (np. te z talismana nadają się doskonale) .

Gra w domyśle przeznaczona jest dla 2 graczy ale przy minimalnej modyfikacji zasad można pograć w 4 (oczywiście przy dodatkowym egzemplarzu gry ale przy tej promocyjnej cenie to raczej niewielki wydatek w stosunku do radości i możliwości jakie daje gra). Można np. zrezygnować z umieszczania bestii i używania psów, żeby nie zrobiło się zbyt tłoczno. Przydały by się jakieś propozycje i opis 4 osobowej rozgrywki w instrukcji(np każdy na każdego lub kooperacja ba a może i capture the flag). Ja mam nadzieję kiedyś tego wariantu spróbować.