MaciejGT

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

W porządku, bez rewelacji

Fajna gra choć nie często gości na naszym stole. Nie ze względu na jakieś wady. Po prostu w obliczu kolorowych gier z ciekawymi fabułami nie zawsze che się po nią sięgnąć, a dodatkowo wymaga pełnej koncentracji i wejścia na umysłowe wyżyny. Wykonanie jest doskonałe.


Jak dla mnie ideał :)

Jest to gra, którą można kogoś wprowadzić w świat planszówek. Doskonale zbalansowana i posiada wszystko to czego oczekujemy od gry: super interakcja, tworzenie połączeń (można budować składy pociągów!) . trzyma w napięciu i nawet pod koniec gry nie można być pewnym kto wygra! Trzeba ją mieć!


Jak dla mnie ideał :)

Moje dzieci wychowały się na tej grze! Doskonały przerywnik na niedzielne popołudnia. Nie nudzi się i oferuje cudowna interakcję! Pokojowa nagroda nobla! Trzeba ją mieć!


Jak dla mnie ideał :)

Gra doskonała! Nie mieć tej pozycji to jak nie mieć encyklopedii w domu. Gra się doskonale niezależnie od wieku. Płytki niezniszczalne i jakie fajne w dotyku! Mam dwa komplety i czasem mieszamy do dłuższej rozgrywki!
Perełka - polecam!


Dobry, solidny produkt

Agricola, choć jest skomplikowaną grą ekonomiczną, zasługuje na miejsce na półce. Nie grywam w nią zbyt często ze względu na ramy czasowe jakich wymaga. Jest w niej jednak coś co każe raz na jakiś czas rozpakować pudełko i powiedzieć zaczynamy:)


Biedak

Liczba recenzji: 46

Sbrola

Liczba recenzji: 13