Marcin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Kolejna cześć udaje ksiązki związanej z przygodami Krasnoluda i człeczyny. Ksiażka tak jak i poprzednia częśc jest super napisana,oczywiscie obowiązkowa dla fanów warhamera i kolejny powód, aby stwierdzić że krasnoludy są super silne i zabawne. Gorąco Poelcam !!!


Niema lepszej farby do malowania na srebrno... zwłaszcza krasnoludzkich zbrjoi. Polecam !!!


Jak dla mnie ideał :)

Książka dla generałów którzy lubują sie w krasnoludzkiej armi, bardzo ładnie i precyzyjnie wykonane rysunki. Książka sama w sobie nie posiada tylko opisu armi krasnoludzkiej ale także opis historyczny od początków powstania Największych twierdz a także Wielkich Wojen. Książka spełnia wszelkie oczekiwania co do grania i czucia klimatu krasnoludów. Oczywiście Polecam graczą granie krasnoludami, armia jets naprawde potężna w rękach Mądrego Generała.


Jak dla mnie ideał :)

Super Książka... zwłaszcza dla fanów Krasnoludów. Książka jest barddzo fajna i przyjemna w czytaniu. Historia bohaterów oraz ich przygody w tej pierwszej części są Bardzo fajnie opisane. Książka dla fanów warhammera obowiązkowa do przeczytania. Gorąco Polecam !!!!!!!!


Jak dla mnie ideał :)

Ten zestaw to najlepszy produkt jaki jest na rynku. Jest w nim wszystko dla poczarkujacych graczy. Zestaw strasznie mi się podoba, polecam go każdemu kto zaczyna grać w Warhammera Fantasy Battle. A szczególnie dla tych cl lubią Krasnoludy lub Gobliny. Jeszcze raz Polecam!!!!