Marcin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Mam dwa wydania Grunwaldu. Pierwsze stare by Dragon i drugie nowe by TS.
W stare wydanie grywam co roku lub parę razy do roku, w nowe zagrałem tylko raz.
Po co komplikować coś co było łatwe i proste do ogarnięcia przez dzieciaki.
Dla fanów tego typu gier, którzy lubią kombinować jest ok, dla człeka, który z dzieckiem chce zagrać starsza wersja była lepsza, mniej skomplikowana.


W porządku, bez rewelacji

Produkt jako dodatek do gry może być, jakościowo jest taki jak sama gra "Mali Powstańcy: Warszawa 1944" (kilka dodatkowych kart i żetonów). Wnosi do gry trochę urozmaicenia. Jak dla mnie jest to wystarczający powód, żeby nabyć "Liberatora".
Mam tylko zastrzeżenia co do ceny. Nie wiem czy płacę za dodatek czy za coś co nazywają "FIGURKA SAMOLOTU!" (którą i tak dostałem połamaną, a ołów czy inne dziadostwo ciężko się łączy ze sobą).
Jak wiadomo nie ma nic za darmo, tak więc jeżeli byłaby możliwość zakupu "Liberatora" bez ciężarka wędkarskiego (bo do tego się tylko nadaje) zwanego "kolekcjonerską figurką samolotu LIBERATOR", za niższą cenę to chętnie bym z tego skorzystał (niestety nabyłem wersję z pseudo modelem).


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest świetna. Zręcznościówka na medal. Możliwość pokombinowania jak ułatwić sobie i utrudnić przeciwnikowi wydobywanie kolumn jest największym atutem "Villa Paletti".
Jedynie dziwne jest, że piszą na pudełku wiek-8 lat, grałem w Villę z 6 latkiem, szło mu lepiej niż mi :)
Grałem również w Jenga i nie ma ona nic wspólnego z Villa Paletti.


W porządku, bez rewelacji

Gra dla fanów tematu (jestem nim). Wydanie całkiem ciekawe pomijając planszę (mapę), w dzisiejszych czasach można by to zrobić lepiej. Instrukcja wydana tak sobie (niektóre rzeczy są niejasne).Żetony do gry bez rewelacji. System gry na plus. Niestety nie umywa się do starszego wydania Grunwaldu firmy Dragon.