Marco_9

Poliglota

Tychy

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Piękne kostki prosto z Pętli. Tez zestaw to dla mnie niezbędny element do TftL. Piękny, czysty, ceglany kolor kości; cyfry od jeden do pięć opasane ikoną pętli, szóstki oznakowane logiem Riksenergi - dodają namacalnego klimatu do każdej sesji. Pięknie prezentują się na stole. Przyjemnie trzyma się je w garści.


Wspaniała gra. Niesamowicie klimatyczna. Klimat to się z niej wylewa. Całkowita imersja. Dla miłośników przygodówek pozycja obowiązkowa. Świetna również na 2 osoby (warto zapoznać się z fanowskim wariantem opisanym na bgg). Mimo tego, że gra ma etykietkę "na jeden raz", nie mam zamiaru jej sprzedawać. Piękne ilustracje to uczta dla oka. Życzę nam wszystkim jak najwięcej nowych, ciekawych scenariuszy. 10/10.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Taboo :) Idealna gra na każdą imprezę. Nawet tą mocno zakrapianą gdyż nie będzie to miało negatywnego wpływu na jakość rozgrywki. Ba! Nawet lepiej się wtedy gra :D Najfajniejsze rozgrywki wychodzą wtedy gdy stworzy się drużyny składające się z osób, które kompletnie się nie znają. Wtedy na prawdę trzeba kombinować a emocje sięgają zenitu. Świetne rozrywka i mnóstwo śmiechu. Jako gra familijna do grania razem z dziećmi również doskonale się sprawdza. Szczerze polecam.


Dagna

Liczba recenzji: 53

Ahnieszka

Liczba recenzji: 2