Mati92

Warszawa

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

0 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Witajcie Fani Tolkiena i Władcy Pierścieni. Dzisiaj chciałbym opisać swoje spostrzeżenia na temat dodatku "Polowanie na Golluma". Na początku chciałem powiedzieć, że wykonanie kart oraz zamieszczone na nich grafiki naprawdę robią wrażenie. ŁAŁ.... Fajny scenariusz do przejścia ze znajomymi. W ogóle firma Fantasy Flight Games oraz Galakta wpadły na świetny pomysł stworzenia gry kooperacyjnej - za to wielki plus.

Na sam koniec chciałem serdecznie podziękować ekipie sklepu internetowego Rebel.pl za solidność i wysyłkę zamówienia w ekspresowym tempie. Przesyłka miała przyjść do mnie w środę wieczorem, a ku mojemu miłemu zaskoczeniu otrzymałem telefon od kuriera już po 8:00 rano w środę. Naprawdę wielki szacunek dla sklepu Rebel.pl za takie podejście do klientów. Na przykładzie tej firmy widać, że klient jest najważniejszy. To na pewno nie jest moje ostatnie zamówienie u Państwa. I na pewno z czystym sumienie mogę polecać sklep Rebel.pl każdemu fanowi gier planszowych, karcianych i nie tylko :)


Polecam tą grę


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Polecam wszystkim fanom świata Śródziemia stworzonego przez J. R.R Tolkiena. Wspaniale wykonane karty przenoszą Nas ponownie w cudowny świat tolkienowskiej wyobrażni. Fajna rozgrywka we dwójkę, tym bardziej że niektóre scenariusze naprawdę wymagają kooperacji.

Ocena ogólna 5/5


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Kokon303

Liczba recenzji: 4

Tomasz Sokoluk

Liczba recenzji: 73

Tomasz

Liczba recenzji: 86

Wojciech S.

Liczba recenzji: 119

Xadam

Liczba recenzji: 20

Radi

Liczba recenzji: 9

Shadowrun

Liczba recenzji: 242

Mariusz

Liczba recenzji: 62

Tomasz

Liczba recenzji: 25

Marek

Liczba recenzji: 26