Michał

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Kupiłem poza Rebelem (prosto od wydawcy w Essen), trochę w ciemno (tak, szukałem gry o takiej tematyce i spodobała mi się grafika na okładce - i podtytułowe hasło ;-)), ale było to jak najbardziej trafiony zakup.

Wszyscy współgracze zgadzają się, że to jest to jeden z najfajnieszych i najklimatyczniejszych na rynku "symulatorów bycia ninją" :-)

Poziom komponentów bardzo wysoki, grafiki wyjątkowej urody, tematyka doskonale ujęta w miarę prostą mechanikę, dużo zabawy przy szturmowaniu każdego z domów... Nic tylko założyć czarną piżamę z kominiarką (zupełnie niehistorycznie) i ruszać do boju! ;D


Ładnie i solidnie wykonana reedycja. Nietuzinkowa rozgrywka, wszystko opiera się na dedukcji i zwodzeniu przeciwnika, przy jednoczesnym honorowym podawaniu prawdziwych informacji i gorączkowym wyścigu do teczki z dokumentami.

Bardzo ciekawa wariacja na temat Stratego, podana w smakowitym zimnowojennym sosie.


Przepięknie, przepięknie, przepięknie wydana gra z dobrze wyważonym mechanizmem zasobów i bardzo zajmującą tematyką. Rozgrywka jest bardzo zacięta i wyrównana praktycznie do samego końca. Polecam!

Czy wspomniałem już o tym, że jest przepięknie wydana? ;-)


Jak dla mnie ideał :)

Jeśli graliście kiedyś w Dungeon Keepera, to praktycznie jest to ta sama gra, jeno na planszy (no, praaaaaawie). Doskonale napisana instrukcja (z tzw. jajem), dobre wykonanie, szybka i złożona rozgrywka no i zero kości! :-)


Dobry, solidny produkt

Ciągle trudno wyrobić sobie zdanie o tej produkcji - wykonanie niby dobre, ale kultyści bardzo łamliwi :/. Plansza super (jak to FFG), sama rozgrywka bardzo zróżnicowana, chociaż na razie wygląda na lekkie "przepakowanie" Khorne'a - ale podejrzewam że to kwestia wprawy w graniu innymi bóstwami.

Dla fanów wojennego młotka na pewno frajda :-)


Dagna

Liczba recenzji: 79