Michał

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

W porządku, bez rewelacji

Oryginalny pomysł i solidne wykonanie wszystkiego, z wyjątkiem wypraski w pudełku - nie wytrzymuje ciężaru klocków, co skutkuje dziurami w przegródkach i lataniem wszystkiego w środku, jak Żyd po pustym sklepie. Wielki wydawca (Piatnik), ale jednak nie podołał zadaniu. Mimo to gra warta poznania - a nuż Ci się spodoba.


Raczej słaby

Znany twórca gier + mało znane wydawnictwo = straszliwy SMRÓD!!! I to dosłownie - po otwarciu pudełka, w nos uderza tak straszna woń, że nie idzie ani wytrzymać, ani zagrać. Reguły wyglądają na ciekawe, ale nie ma z kim tego przetestować, bo wszyscy uciekają na sam widok pudełka.

Jeśli masz porażenie węchu, spróbuj, bo pewnie dasz radę zagrać w Master Buildera. W innym przypadku - omijaj szerokim łukiem jak skunksa.


W porządku, bez rewelacji

Dla miłośników klimatu Science-Fiction - OK. Dla wszystkich innych ciekawostka. Ale wykonanie jest takie fajne, że gra aż się prosi o zagranie. Reguły niby proste, ale dają trochę możliwości kombinowania. Ogólnie - solidny średniak.


W porządku, bez rewelacji

Solidnie wykonana przestrzenna gra logiczna. Bez rewelacji, ale gra się przyjemnie. Warto postawić gdzieś w kącie, jak przyjdą goście - murowane pytanie, co to jest, a chwilę później rozgrywka :-)


Jak dla mnie ideał :)

Doskonała gra dla kilku osób na lekkie popołudnie. Nieco losowości (niektórzy powiedzieliby, że dużo, ale to rzecz względna), piękne wykonanie, proste reguły, dynamiczna rozgrywka. A jeszcze za tę cenę - grzech nie kupić.

Polecam!!!