OoRutek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Świetne ilustracje, zabawne nazwy i nieoczekiwane zwroty akcji. Co tu dużo gadać małe mmorpg, na upartego można nawet gildie i party tworzyć. Rzeczywiście może nie przypaść wszystkim do gustu, ale fanom gatunku i ludzią otwartym na świat fantastyki przypadnie na pewno. Świetna tak do piwka jak i bez piwka. Dla niej i dla niego i milion dodatków do tego. Jeżeli gracze zaczną już przeprowadzać tury dosyć szybko i spranie gra w cale się nie dłuży, po za tym jak już ograny bohater rozgrywa dłuższą rundę to oznacza że inni zaczeli się mieszać więc nie czekają bezradnie na swoją kolej tylko uczestniczą w grze cały czas
Dla mnie bomba.
Pozdrawiam


Grę polecam nie tylko fanom klimatów Fantasy ale i każdemu kto lubi gry planszowe.
Cudna oprawa, bajecznie kolorowy świat, po zakupieniu dodatków niemal że niezliczona ilość ras które to raz po raz zmieniamy co niesamowicie urozmaica rozgrywkę.
Zasady patrząc po ilości elementów tabliczek i innych cudów mogły by się zdawać skomplikowane ale nic bardziej mylnego gra na prawdę prosta na początku mamy eleganckie ściągi do umiejętności i ras z czasem poznajemy je i odnajdujemy w śród nich swoje ulubione.
Podsumowując Fenomenalna gra którą każdy powinien jeśli nie mieć to w nią zagrać a jak już zagra to pewnie i kupi :P Tak że na jedno wychodzi.
Jedyny minus to cena. Podstawka z dodatkami (im więcej tym Lepiej) To już na prawdę dobre parę-set złotych. Ale jak kogoś stać to nic tylko brać ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Świetna sprawa w odpowiedniej ekipie, kupa śmiechu i na prawdę dobrej zabawy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

kallak

Liczba recenzji: 70

Turkez

Liczba recenzji: 0

Matiwan

Liczba recenzji: 100

Łukasz Galant

Liczba recenzji: 5

AnnaKatarzyna

Liczba recenzji: 5