Ostelagowski

Nocny Marek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jedna z gier, w ktore mozna wciagnac kazdego, poczawszy od mamy i taty, az do powaznych gejmerow. Z powodzeniem zastapila w domowej kolekcji Monopol, jako najbardziej elastyczny tytul na kazda okazje.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Szukasz szybkiej gry od 2-4 osob, z szybka rozgrywka i zasadami, ktore mozna wytlumaczyc w 5 minut i to osobie, ktora nigdy wczesniej nie grala w planszowki? To zdecydowanie tytul dla Ciebie. Zabawny artwork, dobra grywalnosc, cos dla fanow Prachetta, chociaz gracze, ktorzy nigdy nie siegneli po jego literature napewno nie beda rozczarowani.


Swietna gra zarowno dla fanow planszowek, jak i fanow serialu. Oryginal pojawil sie co prawda przed emisja telewizyjna, ale poprawiona edycja (zawierajaca w sobie rozszerzenia, sprzedawane oddzielnie do oryginalej wersji) to miod!. Jak zwykle ze strony FFG zadnych zastrzezen co do klimatu i wykonania. Jedyny minus to malo zbalansowana rozgrywka w przypadku grania ponizej 6 graczy.


Nowy bog, oraz nowy wariant gry, ktory KOMPLETNIE zmienia dotychczasowy uklad sil, pozostawiajac cala przyjemnosc z dotychczasowej rozgrywki.
Zdecydowanie 5/5


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jedna z najlepszych, najlepiej zbalansowanych i najbardziej emocjonujacych gier strategicznych na rynku. Przepiekne wykonanie, swietna rozgrywka, fantastyczna zabawa.
5/5


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dagna

Liczba recenzji: 53

Killenjoy

Liczba recenzji: 1