Pati1992

Gdańsk

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Fajna lekka gierka do zabawy z dziećmi lub jako przerywnik do cięższych tytułów. Sprawdza się także po ciężkim dniu, gdy nie ma się ochoty bardzo intensywnie myśleć, tylko poukładać ładne taksóweczki według bilecików i spędzić trochę czasu wspólnie z mężem.


Świetna gra. Stosunkowo szybka, przepięknie wydana. Niestety strasznie łatwo wciąga i przez "jeszcze tylko raz" łatwo zarwać noc. W przeciwieństwie do innych gier tego typu bardzo krótko czeka się na swoją turę (nie ma szans na pyknięcie w "ścigałkę" pomiędzy turami).


Świetna gra dla 2 osób (na więcej nie miałam okazji grać). Pojedyncza partia nie trwa długo, ale na jednej raczej się nie da skończyć ;) Gra jest wydana tak pięknie, że grozi kupieniem wycieczki na Santorini.


Pięknie wydana i przyjemna gra. Znajomość kart daje jednak dużą przewagę co psuje rozgrywkę, gdy do stołu zasiadają gracze bardziej i mniej obyci z grą. Zasady stosunkowo proste, ale można sporo kombinować. Najczęściej gram z mężem - poziom wyrównany, gra jak najbardziej sprawdza się na 2 graczy. Przy 4 graczach długo zastanawiających się nad tym co mają zrobić może się trochę dłużyć. Mimo wszystko polecam - świetna odskocznia po całym dniu w pracy.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Cudna gra. Tylko nie możemy rozstrzygnąć czy ten żółty z oczami to księżyc czy banan ;)


Rafał

Liczba recenzji: 50

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Mszmm

Liczba recenzji: 9