Paweł Katarzyna Zajkowscy

Gdynia

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Świetna, szybka i kolorowa gra wymagajaca myślenia na wielu poziomach. Angielski jest tylko na kartach celów - mozna grac bez (choc niewatpliwie granie z nimi ciekawsze). Tresc kart jest napisana bardzo prostym jezykiem. Sama rozgrywka bardzo ciekawa. Kombinowanie jak rozłozyć swoje kolory żeby zdobyc jak najwiecej punktow.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Te cztery karty zdecydowanie podkręcaja gre dodajac jej nieco pikanterii.


Super lekka i przyjemna, szybka gra osadzona w świecie Harrego Pottera. Prostota zasad, szybka rozgrywka sprawiaja ze to świetna pozycja po ciężkim dniu. Gra kipi klimatem Harrego Pottera i naprawdr czuc klimat pojedynku. Goraco polecamy.


Jak dla mnie ideał :)

Kolejna gra z cyklu brzydka okladka piekne wnetrze. Super budowanie silniczka kombinowanie z tylko kilkoma kartami. Kombinowanie na co zbierac, kontrolowanie czy przeciwnik nie zdobedzie akurat tego ostatniego punktu, czy nie zaatakuje i odbierze potrzebnego surowca itp. Nam bardzo podpasowala. Jest szybka i prosta, jednoczesnie to GRA, a nie szybki filerek. Idealna na rozgrywke dla zmeczonych rodzicow po ciezkim dniu :) fajny klimacik.


Dla wszystkich fanow Gwiezdnych Wojen super gra. Mozna sie wcielic w bohatera z sagi, latać po znanych z filmow światach, spotykać znajome postacie. Super przygoda :) Da sie zagrac po ciezkim dniu wiec dodatkowy plus.