Piotr

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Pięknie wydana, świetna gra. Pojedyncze scenariusze da się bez problemu rozegrać w czasie 20-30 minut. Niestety, aplikacja Golem Arcana ma solidne wymagania i działa tylko na wybranych urządzeniach z Androidem/iOS: golemarcana.com/devices/


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Jedna z najlepszych gier planszowych w jakie grałem. Wymaga sporej powierzchni na stole oraz dużej ilości wolnego czasu (ok 2,5 - 3h). W zamian daje mnóstwo radości! :)


Jak dla mnie ideał :)

Świetne kostki, w sam raz do Shadowruna :)


Jak dla mnie ideał :)

Wygląd:
Days of Wonder przeszło samą siebie. Wszystkie elementy bardzo dobrej jakości, rewelacyjna szata graficzna, a do tego doskonały design pudełka (każdy rodzaj żetonów ma swoje przegródki w pudełku, nic nie ma prawa pomieszać się nawet podczas transportu).

10/10

Miodność:
Small World łączy w sobie lekkość (proste, intuicyjne zasady do wyjaśnienia w 5 minut) i humor (szata graficzna) z dużą dozą myślenia. Momentami rozgrywka kojarzyła mi się z lżejszą i szybszą wersją Tygrys i Eufrat. Cztery plansze, 240 możliwych kombinacji rasa+zdolność specjalna zapewniają bardzo duże replayability. Gra toczy się bardzo sprawnie - wersja dwuosobowa przy drugim podejściu zajęła nam ok 40 minut. Jestem pewien, że przy odrobinie treningu da się zejść do mniej niż 30 minut.

9/10

Cena:
Świetny wygląd + rewelacyjna grywalność za mniej niż 200 złotych? Jak dla mnie bomba!

8/10


Jak dla mnie ideał :)

Paczuszka dotarła zgodnie z obietnicą - w dniu premiery. Jak zwykle pancerna. Więcej na temat zawartości - już niedługo.


Misiolak

Liczba recenzji: 1

Jenny

Liczba recenzji: 55