Piotr

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Kupiłem tylko dla drewnianych znaczników towarów (zwierzaki mamy już w podstawce) i dla naklejek na "chopów". Rozczarowały mnie plansze - świetny pomysł z nową kolorystyką, tylko dlaczego każda plansza po obu stronach jest identyczna? Powinny być różne - tak aby na stole znalazły się chociaż dwie identyczne. Niewykorzystany potencjał. Karty ciekawe, śmieszne - do gustu najbardziej przypadła mi talia X.
Rebel przeszedł samego siebie. Bardzo miła obsługa i błyskawiczna wysyłka. Wielkie dzięki.


Dobry, solidny produkt

Podoba mi się szata graficzna, podoba mi się temat, podoba mi się Agricola, nie podoba mi się wykonanie. Niestety nie jest na najlepszym poziomie. Plansze z cienkiego kartonu - znacznie cieńszego niż w mojej ulubionej Agricoli, żetony także wdrukowane na słabej jakościowo tekturze, w dodatku źle wysztancowane co powoduje że rozrywa się na nich nadruk przy wypychaniu. Trzeba bardzo uważać. To wszystkie minusy. Poza tym gra rewelacyjna, podobnie jak w Agricoli brak czasu na zrobienie tego co by się chciało. Polecam.
Obsługa Rebel na piątkę - gra wylądowała pod choinką.


Dobry, solidny produkt

Wiadomo - jedyne i najlepsze polskie czasopismo o grach planszowych. Mnie osobiście bardzo cieszy recenzja Posiadłości Szaleństwa. Aha, i nie lubię gratisów w pismach - zmuszają do kupna tego co reklamują.:-)
Rebel znów na piątkę.


Dobry, solidny produkt

Dawno nie grałem w tak dobrą grę. Gra nie dla wszystkich, długi czas rozgrywki, no i tematyka jakby nie dla wszystkich. Chociaż satysfakcja z rozgrywki i wygranej jest ogromna.
Dostawa z Rebel - jak zwykle bez zastrzeżeń.


Dobry, solidny produkt

Po goblinach i krasnoludach - gratka dla miłośników ludzi. Zestaw umożliwia wystawienie armii składającej się tylko z ludzkich jednostek. Obowiązkowa pozycja dla fanów.
Rebel na piatkę!