Reniferowy_chrobotek

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

5 użytkowników

Aktualnie - jedna z moich ulubionych karcianek imprezowych :D Bardzo dynamiczna, angażująca graczy, wywołująca naprzemiennie przekleństwa i salwy śmiechu. Ładnie, starannie wykonana (mega plus za magnetycznie zamykane pudełko). Proste zasady, ale wymagające dużo uwagi i skupienia - w tej grze nawet przyszły zwycięzca nie może spocząć na laurach ;)


Jak dla mnie ideał :)

Niezbędnik do urozmaicenia rozgrywek w Terraformację Marsa - dodatkowe, wykonane porządnie plansze pozwalają i nieco zmienić taktyki i nie przyzwyczajać się do podstawowej planszy :) Dla posiadacza Terraformacji obowiązkowe must have.


Jak dla mnie ideał :)

Rebelowi naukowcy odkryli sposób jak rozstrzygnąć odwieczny problem kto jest pierwszym graczem, kiedy nikt przy stole nie zwraca na to uwagi! (Amerykańscy naukowcy im zazdroszczą...)
A tak na serio - świetny gadżet :)
Jeden minus - po naciśnięciu przy stole widać nie tylko zazdrość w oczach innych graczy, ale też bardzo szczęśliwy wzrok pieska pędzącego z mocą taranu w stronę stołu do gry ;)


Jak dla mnie ideał :)

Jedna z moich ulubionych gier planszowych. Bardzo regrywalna - duża ilość kart korporacji i projektów pozwala na mnóstwo sposób na wygraną, które różnią się od siebie w każdej z kolejnych rozgrywek. Karty i znaczniki są schludnie wykonane, instrukcja jest jasna i przejrzysta. Gra sprawdza się zarówno w wariancie solo, jak i dla większej liczby graczy. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Must have dla fanów Terraformacji Marsa - dodaje karty projektów, korporacji i nową mini-fazę gry - preludium. Nie tylko przyspiesza przebieg gry, ale także pozwala na nowe synergie i kombinowanie z kartami korporacji i projektów. Od momentu zakupu jest to dodatek, z którym gramy na stałe. Dodatkowym plusem jest niska cena produktu. Polecam :)


Konrad

Liczba recenzji: 97

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Wyscigarz

Liczba recenzji: 96

Ajlen

Liczba recenzji: 10

Vanillamagic

Liczba recenzji: 102

Bubu2pl

Liczba recenzji: 2