Sardo

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Kolejne seria Keyfroge'a. Fajnie, zobaczyć stare karty w nowej odsłonie. Pudełko zawiera żetony potrzebne do gry i 2 już losowe talie, co jak dla mnie jest idealne żeby nabyć do posiadanej domowej kolekcji.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W porządku, bez rewelacji

Solidna kostka, aczkolwiek wolałbym białe oczka jak w reszcie kostek.


Dobry, solidny produkt

Przyjazne grafiki uroczych lisków, a rozgrywka to dość trudna kooperacja z dodatkowym stresem w postaci ograniczonego czasu na rundę. Ale to dobrze, bo dzięki temu gra rzuca wyzwanie i trzeba się naprawdę postarać, żeby wygrać.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Nowy zestaw kart wydaje się bardziej przemyślany, a dodatkowo mechanika z żetonami opóźnienia jest przystępniejsza do zrozumienia. Naklejki na planszę są przyzwoite (lekko inna skala i ciężko dopasować żeby wszytkie kontury do siebie pasowały, kolory nieco inne, ale do przeżycia), warto pominąć naklejkę na początek rzeki co umożliwia nam dalsze granie zarówno w podstawową wersje jak i tą nowszą. Zdecydowanie warte zainwestowanej kwoty.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra karciana! Pełna humoru oraz lekkiego główkowania kto ma stracić głowę ;)
Super się sprawdza na 2-4 osoby, 5 to jednak trochę za dużo. I szkoda, że gilotynka z tektury symbolizująca początek kolejki do ścięcia jest trochę kiczowata. Minusem jest to, że po zakoszulkowaniu kart nie mieszczą się już one w pudełku.
Polecam każdemu!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Piton

Liczba recenzji: 197

Hubal102

Liczba recenzji: 0