Slaby

Obserwowani

6 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Bardzo szybka i bardzo wciągająca gra. Po skończonej partyjce chce się grać kolejną. W grze trzeba kombinować i przewidywać co się może wydarzyć po obróceniu części planszy.


Dziś dzieciaki dostały tą grę na mikołajki i prawie cały dzień w nią graliśmy. Bardziej wciągnął się syn (lat 7) ale córka (3 lata) z niewielką pomocą też dawała sobie radę i ciągle chciała jeszcze. Opowieści nie są zbyt długie, więc rozgrywkę można szybko zakończyć albo rozgrywać kolejne przygody. Ilustracje są bardzo ładne. Mam tylko nadzieję, że jak skończymy wszystkie opowieści (a to już wkrótce) to gra nie odejdzie w zapomnienie.


Bardzo przyjemna gra. Zadaniem dziecka jest przeprowadzenie Scottiego do wskazanego miejsca omijając przeszkody itp. Aby to zrobić należy z dostępnych kartonowych elementów ułożyć komendy i je zeskanować telefonem lub tabletem. Oczywiście wpierw instalujemy darmową apkę :). Dla dziecka to czysta frajda, a przy okazji uczy się podstaw programowania. Mój 7 letni syn się wciągnął.


Rewelacyjna jako pierwsza gra dla dziecka. Gra to takie memory w troszkę innej formie. Zasady można trochę utrudnić dla nieco starszych bąbelków. Nie ma obaw, że małe dzieci będą się bały potworów. Moja 2 letnia córa jest zachwycona, szczególnie uwielbia chować potwory do szafy.


Gra jest wykonana na naprawdę wysokim poziomie. Figurki mają dużo detali i są zrobione z wytrzymałego plastiku, więc nie ma obaw że coś się powygina lub połamie. Zasady są w miarę proste, siedmiolatek ogarnie bez problemu :) Rozgrywka jest naprawdę klimatyczna i szybka. Jedna rozgrywka trwa zwykle 20 - 30 minut. Polecam zwłaszcza na rozgrywki z dzieckiem :)


Svvital

Liczba recenzji: 26

Virus512

Liczba recenzji: 21

Magilion

Liczba recenzji: 26

Jaakow

Liczba recenzji: 55

Mary_Poppins

Liczba recenzji: 10

Tajkoon

Liczba recenzji: 77