Storkeus

Wielki Brat

Ostrów Wielkopolski

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

0 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra gra. Dopiero zaczynam przygodę z planszówkami, ale stosunkowo proste zasady sprawiły, że mogłem zacząć zabawę po jednokrotnym przejrzeniu instrukcji, więc próg wejścia wydaje się być dość niski. Nie wyklucza to jednak możliwości opracowywania strategii i planowania kilku ruchów do przodu. Rozgrywka jest naprawdę przyjemna a, losowe rozmieszczanie postaci i budynków sprawia że każda rozgrywka jest inna.
Jedynym mankamentem są średnio wykonane kartonowe elementy, szczególnie zasłonki, które naderwały się już przy wyjmowaniu ich z szablonów.


Na początku wspomnę, że kości w rzeczywistości wyglądają ładniej niż na zamieszczonej powyżej ilustracji. Są ładne i klimatyczne, a jakości wykonania nie można nic zarzucić. Jedynym mankamentem jest dość niska czytelność przy słabszym świetle (w moim przypadku lampka do biurka skierowana w przeciwną stronę) zmuszająca niekiedy do patrzenia na nie z bardzo bliska. Do tego jeszcze gracze narzekają, że mają tendencję do dawania wysokich wyników, ale nie jest to nic pewnego.


Jak dla mnie ideał :)

Właśnie otrzymałem swoje kości i jestem bardzo zadowolony, zdobienia są naprawdę ładnie i klimatycznie wykonane, a wyniki rzutów są czytelne. Jedyną rzeczą jaka może być pewnym problemem, dla niektórych osób jest brak kropki na dole 6 w dwunastościennej kości, jest ona jednak przy 9, więc po chwili przyzwyczajenia do tej sytuacji nie ma problemów ze zorientowaniem się, jaką liczbę wyrzuciliśmy.


Andre

Liczba recenzji: 13

Kikson11

Liczba recenzji: 3

Marek

Liczba recenzji: 12

Niewpisze

Liczba recenzji: 40

Mateusz

Liczba recenzji: 1

Delta_takasu

Liczba recenzji: 11

GrajDołek

Liczba recenzji: 2

Maciej

Liczba recenzji: 73

Jan

Liczba recenzji: 1

Adrian

Liczba recenzji: 25