Surrender

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

0 użytkowników

Konieczny zakup dla osoby chcącej zacząć grę w Warcry modelami Idonethów - całkiem spora różnorodność jednostek, karty dają całkiem dużo możliwości wystawiania morskich elfów. Gra nimi jest również całkiem przyjemna i mocno taktyczna.


15 modeli elitarnej gwardii Seraphon/Lizardmen. Całkiem korzystny zakup, poprzednia wersja zawierała jedynie 10 modeli przy porównywalnej cenie. A same modele piękne.


Oj jejku jejku, czego w tym zestawie nie ma! Wszystko jest ładnie wyszczególnione w opisie powyżej. Od siebie dodam tylko, że to naprawdę opłacalny zakup, zaś sama mata do gry jest dość poszukiwana, odpowiada dawno nie produkowanemu rozszerzeniu Sector Mechanicus i ładnie łączy się z innymi matami ze zbliżonych zestawów, tworząc zgrabną, większą całość


Dedykowany teren do armi Ossiarch Bonereapers, dający im bonusy. Świetnie wygląda w gablotce jako tło armii, ale dla mnie główną zaletą jest jego geometryczna, oparta na kwadratach podstawka, dzięki czemu to idealny "ołtarz zła" do D&D czy innej gry, którą rozgrywamy na siatkowej macie lub heksach.


Wielki, wysoki gigant, występujący w wielu przygodach D&D. Bardzo przyjemny w malowaniu model, świetnie prezentuje się na stole pośród mniejszych modeli.


Janoczek

Liczba recenzji: 44

Demaru

Liczba recenzji: 43

Mikołaj

Liczba recenzji: 7

Vulgrim

Liczba recenzji: 26

Urath

Liczba recenzji: 170

Pykacz123

Liczba recenzji: 8

Peter6667

Liczba recenzji: 97

MagicGT

Liczba recenzji: 19

John Zgryźliwy

Liczba recenzji: 70

Rafal Basinski

Liczba recenzji: 15