Świstak35

Marzyciel

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo mi się podoba. Jest niedługa i dużo emocji podczas wykonywania ruchów : )
Trochę człowieka męczy jak ileś tur czeka na ruch, który pozwala przesunąć wojska z prawej części pola, przez to jest może odrobinę za duża losowość, ale jeśli ktoś nie jest nerwowy i ma dystans to wszystko będzie ok : D
Spodobało mi się w instrukcji, że była taka lista punktów, która wprowadza do pierwszej rozgrywki: "rozłóż to", "poustawiaj to", dzięki temu szybko przygotowaliśmy pierwszą partię i tego samego wieczora jeszcze dwie rozgrywki walnęliśmy : )

Trochę też szkoda że małe urozmaicenie jest. Część taktyczna gry jest bardzo fajna, podoba mi się fakt, że w książce do każdego scenariusza są krótkie opisy historyczne. Brakuje jednak jakiegoś ciekawszego podziału. Gra wygląda tak, że mamy proste "alianci kontra Niemcy", z drobną modyfikacją, że nieraz są "jednostki specjalne" - w grze jest ich chyba ze 3 czy coś, jednak polega to tylko na tym, że modyfikatory są inne.

Poza tym, gra jest bardzo fajna i na pewno przyciągnie nas na długo


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna gra, można się trochę nauczyć. Ogólnie zawsze łatwiej wymienić zalety niż wady, więc można założyć, że wszystko jest super oprócz:
- trochę długi czas na naukę za pierwszym razem, zasady nie są proste i trzeba czasu żeby się rozkręcić, ale potem już jest fajne :)
- zdarzają się błędy w instrukcji, ale drobne


Jak dla mnie ideał :)

Jakby kogoś interesowało jak działa kostka na dłuższą metę, to po 3 latach ciągle działa lekko i sprawnie. Raz kuzyn rzucił o ścianę, to odpadły dwie płytki, ale po włożeniu ich jest wszystko ok. Przez te 3 lata nie zajmowałem się tym układaniem kostki jakoś hardo na szybkość, tylko tak dla siebie żeby mózg sobie chwilę odpoczął. Kilka osób które kostką bawią się częściej mieli w rękach i mówili, że całkiem fajna i nie byle co. Dlatego też ciągle polecam : )


Jak dla mnie ideał :)

W końcu się dorobiłem własnego egzemplarza Munchkina. Zabawa przednia, jak najbardziej polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Mile się zaskoczyłem. Dużo słyszałem wcześniej, że gra jest bardzo dobra, ale trochę się obawiałem, że będzie zbyt "familijna" i bardziej do pogrania z rodziną, niż ze znajomymi. Na szczęście się myliłem : )


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Ignacy Jan

Liczba recenzji: 20

Arto

Liczba recenzji: 10

addam23

Liczba recenzji: 43

Doro

Liczba recenzji: 154

Piotr

Liczba recenzji: 16

Bartosz Mroziński

Liczba recenzji: 187

Devone

Liczba recenzji: 0

Buzz

Liczba recenzji: 12