Buzz

Formalista

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

8 użytkowników

Zobacz wszystkich

Świetna gra, w której można uzyskać wiele efektów. Twórcy proponują sesje raczej horrorowe, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić to bardziej na wesoło. Mechanika SW świetnie nadaje się do robienia dużych strzelanin. Zresztą D:R rozwijają tą mechanikę, dodając dużo zalet, w tym również takich związanych z pojedynkami. Możliwości są olbrzymie.

A sam świat? Oczywiście trzeba lubić te klimaty, ale chyba nie trzeba do D:R namawiać nikogo, kto wychował się na "Siedmiu wspaniałych" i "Rio Bravo".


Gra, którą zawsze warto mieć pod ręką. Można zagrać w każdym towarzystwie, niezależnie od wieku i doświadczeń z innymi grami.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Pierwszy numer powracającego po latach magazynu. Oczekiwałem go z niecierpliwością i choć nie zachwyciłem się wszystkimi artykułami, to jednak uważam, że warto to poczytać.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Jest to pierwsza część świetnej kampanii Ścieżki Przeklętych. Podręcznik spełnił nasze wymagania - grało się świetnie. Sam dodatek jest bardzo estetyczny ;)


Osadnicy z Catanu mają pewien podstawowy minus - ograniczenie liczby graczy do 4. Ten dodatek rozwiązuje problem - od teraz można grać w osadników nawet w 6 osób. Zasady gry zostały lekko zmienione, umożliwiając na przykład szybsze (poza swoją kolejką) wykonywanie różnych akcji, dzięki czemu gra stała się bardziej wciągająca również w trakcie oczekiwania na swoją turę. Poza tym nie ma tu żadnych rewolucji. Otrzymujemy więc solidny dodatek sprawiający, że przy naszym stole do gry więcej osób będzie mogło brać udział w roz(g)rywce.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

dewodaa

Liczba recenzji: 253

Marcin

Liczba recenzji: 3

Ripsento

Liczba recenzji: 7

Vulgrim

Liczba recenzji: 19

Yavandir

Liczba recenzji: 1

Mad Pablo

Liczba recenzji: 53

Gogles

Liczba recenzji: 35

Kakulus1

Liczba recenzji: 119

Neerg

Liczba recenzji: 26

Świstak35

Liczba recenzji: 16

Piotr

Liczba recenzji: 7

NLoriel

Liczba recenzji: 59

BonJowi

Liczba recenzji: 29

KamC

Liczba recenzji: 3

Dagna

Liczba recenzji: 53

Mtnw

Liczba recenzji: 4

Vinco

Liczba recenzji: 4

Abelson

Liczba recenzji: 36